Němý hlas: Kniha sedmá

Němý hlas: Kniha sedmá https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502829/bmid_nemy-hlas-kniha-sedma-ByH-502829.jpg 4 51 4

Němý hlas série

< 7. díl

„Tak zatím, Nišimijo.” Šója utrpěl při záchraně Šóko těžká zranění a je stále v bezvědomí. Šóko je zoufalá, ale rozhodla se začít jednat. Snaží se vyslechnout všechny, se kterými se dříve Šója kamarádil. Nakonec si vše vyříkají a pokračují v natáčení filmu. Jaká asi bude jejich budoucnost?

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Crew

聲の形 7 (Koe no Katachi 7) , 2014

ariannpHm
15.04.2024 5 z 5

No,mangu jsem si dost užil. Řešilo se zde také jiné téma,než v dílech předchozích,avšak nepřijde mi to jako zakončení. Pokládám si otázku:co bylo dál?
Budu nad touto mangou ještě dlouho přemýšlet. 9/10
ZHODNOCENÍ CELÉ SÉRIE:
Postavy super,příběh super,upřímně až na dost otevřené zakončení nemám co vytknout. 10/10

jasminecka
06.03.2023 4 z 5

Na závěr můžu říct, že jsem moc ráda, že jsem se do téhle série pustila.

Vjeerus
01.01.2023 5 z 5

Tak závěrečný díl byl opravdu dechberoucí, i když po dočtení má romantická duše hledala další stránky, kde by se dočetla mnohem víc o "co bylo pak".
Na druhou stranu byl příběh dle mého ukončen velmi citlivě a hodně věcí si musí čtenář nechat uležet, aby dosáhl jakéhosi emočního klidu, protože v průběhu příběhu jsem si prošla snad každou běžnou i méně běžnou emocí.
Za mě velký doporučení pro všechny, jen musíte počítat, že to není úplně lehké čtení.

PanKrabák
25.12.2022 5 z 5

Přečteno jedním dechem.
Měl jsem radost že tam jsou ještě další kapitoly potom co film končí (^▽^) výsledkem je víc otázek než odpovědí (o-_-o)
Asi musím chvíli rovnat myšlenky jinak nedám nic smysluplného dohromady.