Nelíbánky

Nelíbánky https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468382/bmid_nelibanky-AvZ-468382.jpg 4 617 617

Jeli byste místo své sestry na líbánky? Se švagrem, kterého nesnášíte? Nesměla bych se jmenovat Olive Torresová, aby se tohle nestalo přesně mně. V šesti letech jsem uvízla v automatu na hračky a museli mě vysvobodit hasiči. Uhodil do mě blesk, uštknul mě chřestýš. Před pár týdny jsem přišla o práci a nemůžu najít jinou. A za to, že teď letím na Havaj, může katastrofální nevolnost z jídla, která zničila svatbu mé sestry a které jsem jako jediná unikla díky své potravinové alergii. Přesněji řečeno, unikli jsme dva. V tomhle letadle vedle mě sedí ženichův bratr Ethan. Proklatě přitažlivý chlap, ale jinak ten nejprotivnější protiva, jakého zrodil svět. To teda budou Nelíbánky! Autorky bestsellerových sérií Božský a Vášnivý vás zvou na kouzelný havajský ostrov Maui, kde se nepříliš dobrovolně ocitne dvojice ústředních hrdinů. Olive a Ethan o sobě nemají žádné iluze. Pobyt, který měl být romantickou svatební cestou jejich čerstvě sezdaných sourozenců, se nevyhnutelně změní v boj o sprchu, poukázky na masáž, klíče od auta… a taky o postel… Válka mezi švagrem a švagrovou začíná – dobře se bavte!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

The Unhoneymooners , 2019

tefree
31.08.2022 3 z 5

V zahraničí je tato kniha hodně vychvalovaná, takže jsem popravdě čekala asi něco víc. Nejspíše se k tomuto příběhu už nikdy nevrátím, přesto se jedná o příjemné a oddychové čtení u kterého zkrátka vypnete a odpočinete si.

janadibelkova
31.08.2022 3 z 5

Kniha jako příjemné počtení třeba na dovolenou určitě špatná není, ale opět mi dojem kazily občasné chyby, překlepy, proč je to u těch překládaných knih tak časté..

Gabriela456
23.08.2022 4 z 5

Příjemné letní čtení. Na dovolenou přímo dokonalé.

janyska13
21.08.2022 4 z 5

Celkově mě čtení bavilo, začátek byl na mě pomalejší. Klidně bych ocenila o něco větší pošťuchování hlavních hrdinů, protože dama mám tento způsob konverzace dost ráda. Konec byl na druhou stranu dost uspěchaný. Chybělo mi tam ještě něco navíc.

etell
14.08.2022 4 z 5

Opäť príjemná oddychovka. V tejto knihe ma však postavy až tak neoslovili. Hlavný hrdina mi príde chvílami nemastný/neslaný. K dobru tejto knihe dávam, že boli pasáže, pri ktorých som sa zasmiala.

vivula
03.08.2022 3 z 5

Super letní čtení. Mile mě překvapila zápletka se sourozenci, která pro mě byla celkem nečekaná a na druhou stranu jedna z těch reálnějších v porovnání s ostatními knížkami autorek.

B.Garden
02.08.2022 5 z 5

Asi jedna z nejlepších knih od autorek. Ethan je dokonaly chlap sexy, vtipny, empaticky no proste snem mnoha žen. Škádlení meni Olive a Ethanem je vtipne. U konce jsem se honde baliva :)
Možná si někdy knihu znovu přečtu

Rapeh
30.07.2022 3 z 5

Od autorky jsem četla lepší knihy. podle mne až moc věcí které se dali vyřešit komunikací. Jako oddechovka na dovolené ale nezklamala

Mark.
29.07.2022 5 z 5

Jako, nebylo to top, ale dobrý! Pro oddych a zasmátí naprosto jednoduché a humorné čtení. "Polibek, který působí tak trochu jako facka mrtvou ještěrkou?" Jo, nasmála jsem se a právě o to v takových knihách přeci jde.

alzbeta2843
11.07.2022 3 z 5

Druhá kniha od autorky (autoriek) a táto ma bavila o dosť viac, ale stále ma to nenavnadilo, aby som vyskúšala daľšie tituly. Ako oddychová kniha super, zasmiala som sa miestami veľmi, sympatická dvojca ale niečo tomu chýbalo, aby ma kniha dostala úplne.

alsae
03.07.2022 2 z 5

Hodně oddechová knížka, u které je hned jasné, jak to dopadne a děj plyne bez nějakých větších překvapení. Ethan byl sympatický, ale Olive mě až tak nebavila. Čekala jsem, že se u knihy vice pobavím...

Nermal
02.07.2022 3 z 5

Sice to nebylo tak dobré jako autorčiny jiné knihy, ale zase na druhou stranu vím, že jako oddechové počtení mě to nezklame. Přesto se nemůžu zbavit dojmu, že tvorba této autorské značky má zvolna klesající tendenci. Uvidíme, co přinesou další knihy, prostoru, kdy si člověk potřebuje jen oddechnout, bude pořád dost.

Bar16
27.06.2022 4 z 5

Knihu jsem brala jako nenáročné čtení a to se mi taky potvrdilo - možná proto se četla skoro sama. Je tam spousta vtipných situací a několikrát jsem se přistihla, že se směju nahlas. Doporučuji na dovolenou :-)

Nikola086
14.06.2022 3 z 5

Od knihy jsem příliš neočekávala, snad jen lehké pobavení u nenáročné knihy. Od autorek série Božský jsem čekala krapet více erotiky. Na můj vkus to občas bylo až příliš zdlouhavé, protože už od první chvíle tak nějak tušíte, jak to dopadne a spíš čekáte na tu onu zápletku.
Za mě je kniha takový průměr a určitě si najde někoho, komu se bude líbit.

Jája92
05.06.2022 3 z 5

Knihu jsem si vybrala s úmyslem příjemného pobavení, vtipných dialogů a erotického jiskření. Bohužel se mi ho příliš nedostalo. Přitom začátek knihy zní poutavě, hlavní hrdinka Olive se jeví jako z těch hrdinek, které nejsou fádní ani precizně dokonalé, do toho tu figuruje Ethan, bratr snoubence její sestry Ami ( její dvojče).
Svatební den nevěsty a ženicha vrcholí, čtenář se seznamuje s rodinou Olive a Ami. Olive tu je představená coby věčná smolařka a vskutku to, co se odehraje při jejím proslovu u svatební hostiny je vskutku bizarní i dost nemilé.
Nezapomeňme na Ethana, kterého Olive opravdu nemusí a snaží se mu tak trochu jít z cesty, to ji ovšem rozhodně nevyjde, když se spolu ocitnou na svatební cestě...
Některé kapitoly jsem v podstatě jen přelistovala, protože jsem na nich neshledávala nic zajímavého. Přitom kniha měla velký potencionál. Ale dvojice Olive a Ethan mně k sobě příliš neladila.
Mimochodem obálka knihy je naprosto mimo, opravdu nechápu, co mají dva banány společného s knihou, když jsem viděla originální obálku knihy, tak je to opravdu velký rozdíl.

ardeas
29.05.2022 1 z 5

(SPOILER) Prečítané za 6h. Ako to je rekord aj na mňa. Ale ze príšerná nuda... popravde som sa tesila len z toho, ako sa vyvinie konflikt medzi všetkými 4 ked zistia pravdu. Top moment bolo parkovisko pri bare. Inak som musela všetky tie blaboly od polovice skákať. Veľmi slabá kniha. Začínam mať pocit, že autorka si u mna minula sympatie pri prvých 3 knihach zo série Božský a koniec.

evika02
12.04.2022 4 z 5

Podle pozitivních ohlasů jsem čekala něco víc, ale úplně to nebylo ono. Mohlo to být samozřejmě horší, nicméně jsem opravdu měla trochu jinou představu. Každopádně to byl pro mne tentokrát takový průměr.

keiko33
10.03.2022

Tak ja som sa bavila. Olive bola riadne číslo. A Ethan bol vlastne veľmi milý. Čo sa tíka príbehu, nič extra, no čítalo sa to veľmi rýchlo. Akurát Epilóg má už tak nebavil. Ale inak veľmi milá oddychová.

petulkapeta
08.03.2022 5 z 5

Wau tak tohle byla jizda co se mi libila. Nečekala jsem že to bude tak vtipné a jak se potvrdilo od nenavisti k lasce je jen krůček. Olive a Ethan jsou par s nimiž chcete ten příběh prožít, klidně ještě někdy znovu.

krevetka79
17.02.2022 5 z 5

Příjemný oddechový příběh okořeněný vtípky :-)