Konflikt

Konflikt https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483321/bmid_konflikt-wlo-483321.jpg 4 357 96

Nekompromisní série

Nenávidím, keď sa musím podriadiť, ale rodina a jej postavenie sú desiatky rokov u nás nadradené osobným preferenciám a pocitom jednotlivca. „Pôjdeš do Ameriky a zoberieš si dcéru nášho najlepšieho priateľa." Dohodnutá svadba v dvadsiatom prvom storočí? Sme brutálne zaostalá mafia. Náš najlepší priateľ je v preklade otcov významný obchodný partner. A ja? Ja som synom talianskeho mafiánskeho bossa. Nemám nárok žiť tak, ako to sám chcem. Preto sedím v súkromnom lietadle rodiny Brusových, na ceste do zeme, z ktorej si mám priviezť manželku, ktorú ani nepoznám. Moja predstava je jasná. Bude krásna, bude kultivovaná, bude sa mi vedieť podriadiť a nebude jej vadiť, keď v mojom živote a v posteli nebude jediná. Riadim sa pravidlami. Na vzťahy sa nehrám. Kompromisy nevyhľadávam. Aspoň doteraz tomu tak bolo...... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Meridiano-press

Konflikt , 2021

VeraKlemsova
13.12.2023 5 z 5

Toto je romance, na kterou se tvoří závislost

ellacteknihy
08.12.2023 4 z 5

Příběh má vše co potřebuji.
Skvělý humor a úžasné postavy.
Kniha se četla sama a za mě úžasně propracovaný příběh.

KajinaH722
04.12.2023 4 z 5

Není to první knížka, kterou čtu na toto téma,kde je domluvené manželství a kde se vyskytuje mafie.
Za mě je to slabší kniha,než jsem četla jiné, ale příjemná oddechovka ve které najdete tajemství, napětí, humor a touhu.

Tess_BooksNerd
27.11.2023 5 z 5

Skvělá oddychovka na večer. Kniha je plná tajemství, záhad, a i toho sexu. Líbí se mi, jak spisovatelka pojala příběh, a vypráví ho jak z pohledu Nera, tak i Elisy.

Ewe291
22.11.2023 5 z 5

Konflikt som uz raz citala a kedze mam konecne celu seriu aj Diabla idem na to pekne postupne a som zvedava ..... Ale ku Konfliktu, Nero ( uz len to meno v knihach o mafianoch zboznujem ) takze ano je to moj zlatusik aj ked ja osobne mam rada v knihach trosicka inych hrdinov ale Nero sa pridava k mojim "kniznym" muzom
Lisa bola skvela a musim priznat, ze som bola stastna, ze to nebola "hlupa husicka"
A ano nestava sa casto ale som sa aj neraz smiala. A teraz hura na citanie aj dalsich knih

Mishaacka
15.11.2023 4 z 5

Instagram: misha_cte_eroticke.romany

*Tento rok jsem se rozhodla hodně věnovat domácí tvorbě (české a slovenské autorky) a na řadu přišla u tato kniha v českém překladu
*Romantický příběh z mafiánského prostředí s úžasným hrdinou
*Slow burn linka - takto, já jsem spíše fanoušek těch rychlejších akcí a tady by se mi líbilo trochu méně slow a o dost více burn Protože jsem Nera opravdu litovala, chudák chodil dlouho s modrými koulemi Ale to nic nemění na tom, že se mi příběh moc líbil a zrovna se mi trefil do nálady a chuti na něco lehčího
* lehce pikantní romantika a erotiky je tady po skrovnu, něco pro milovníky romancí
*Kniha je kratší, velmi čtivá a tak mi příběh utíkal pod rukama. Pořád se něco dělo. Bylo to vtipné (když se Nero nedobrovolně nastěhoval k Lise), celou dobu čekáte, kdy už se začnou odhazovat šaty a pak máte skoro chuť zatleskat, když se Nero dočká
*Trochu mě zklamal rychlý konec a vyřešení zápletky, tam bych ještě pár stran navíc ocenila a trochu to vyvrcholení příběhu protáhla
*Nero/Maurizio = jak řekla @ jsem taky knižní běhna a pravidelně se zamilovávám do hlavního hrdiny (to je většinou známka toho, že je kniha skvělá) a do Nera jsem zamilovaná až po uši. Mafiánský princ, který nechtěl být mafiánem, ale je oddaný rodině a řídí se její tradicí a pravidly. A tak se vydává do Ameriky pro domluvenou manželku
*Lisa byla hodně svéhlavá, navíc knihomolka a milovnice erotických románů Byla zvyklá žít sama a starat se o sebe, s mafií nechtěla mít nic společného. Ale osud to zařídil jinak. Byla zlomená a domluvené manželství jí bylo proti srsti a tak bojuje s Nerem na každém kroku

Doporučuji, i kdyby jen kvůli tomu, ať se zamilujete do Nera

ivetapl
05.11.2023 4 z 5

Kniha s četla sama a prakticky jsem ji přečetla během pár hodin. Přesně to jsem teď potřebovala. Oficiálně se řadím mezi milovnice Nera.
Hodně jsem se bavila na začátku, když si měl udělat snídani nebo vyprat oblek. Vůbec se nedivím, že to dopadlo, jak dopadlo.
Nero byl tvrdý, ale když musel prosit, byl až roztomilý. To co udělal pro Lisu.. Bylo to smutné, ale zároveň krásné. On je prostě ten mafián, který vás dostane.
,,Jestli jsi mému dítěti přivodil otřes mozku, zabiju tě!
Maurizio se otočil zpátky ke mě.
,,A čím? Čínskými hůlkami?
Fajn, naučím se střílet. A až to budu umět, provrtám kulkami každou část jeho těla.
Lisa to neměla lehké a úplně chápu, proč před pěti lety udělala co udělala. A chtělo to na to odvahu. Když se do toho světa musí vrátit, není to lehké. A Nero jí to neulehčuje..Ani její tělo, které nespolupracuje s mozkem. Není se čemu divit.
,,Já té ženské vůbec nerozumím
,,K lásce návod nedostaneš.
,,K lásce?
Kniha má několik lehce erotických scén, které jsou dobře zpracované. Touha a chtíč. Jiskry..za mě super.
Jediné co, tak jsem lehce zmatená z konce, ale v hlavě jsem si to srovnala tak, že to dopadlo dobře. Tak snad to tak je.
Čtivá kniha, super jednohubka. Nic náročného, ale opravdu uspokojí. Zvlášť když mate rádi mafiánské prostředí.

tynaaa770
01.11.2023 4 z 5

Na tuhle knihu jsem se strašně těšila. Příběhy z mafiánského prostředí obvykle nevyhledávám, ale u téhle jsem tak nějak tušila, že tohle mě bude bavit a nemýlila jsem se.
Špičkování mezi hlavními hrdiny bylo super. Oba dávali najevo, jak toho druhého nesnáší a každý si stál za svým, ale přitom je to k sobě táhlo.
Příběh byl protkaný tajemstvími a napětím. Každa kapitola byla něčím zajímavá a nenudila jsem se. Vtipné scény také nechyběly.
Jediné mínus pro mě byl konec. Byl zmatený a napsaný tak, že i dlouho po přečtení jsem stále nevěděla, jak to vlastně dopadlo, což opravdu nemám ráda U úplně posledních řádků jsem čekala, že teď konečně pochopím, co z toho je skutečnost, bohužel poslední věta v knize mě vrátila tam, kde jsem byla - nevěděla jsem..

Gibis
30.10.2023 5 z 5

Tak tohle bylo svižné, vtipné a sexy :) A ke konci i napínavé. Naprosto skvělá oddechovka.

maluck
29.10.2023 5 z 5

Klobouk dolů! Čtivé, propracované, žádná hluchá místa. Knihu jsem si opravdu užila a řadím mezi TOP v daném žánru.

Fortuna7
28.10.2023 4 z 5

Lepší oddechovku jsem si snad ani nemohla přát :-D. Dohodnuté sňatky v knihách zbožňuju a když k tomu přidáte ještě italské mafiány, tak jsem absolutně polapená a prostě si to musím přečíst. Prvních cca 30 stran jsem si říkala, že styl psaní se neliší od Wattpadu, byla jsem naprosto zděšená a knihu jsem odložila. Ale potom... Potom jsem knihu dočetla během odpoledne. Hned jak se v knize objevila Elissa jsem se nemohla od čtení odtrhnout a prostě jsem potřebovala vědět, jak se příběh vyvine. Naprosto jsem si zamilovala hlavní postavy, to jiskření mezi nimi a jejich zábavné dialogy. Za zmínku ale stojí i úžasné vedlejší postavy. Líbilo se mi i pojetí erotické linky v knize, ale občas bych trochu ubrala sprostých slov.
Podtrženo sečteno, Konflikt je výborná kniha ve svém žánru a já se těším na další autorčina díla.

Aja39
24.10.2023 5 z 5

Super máfiánská story moc mě to bavilo .

MAU256
22.10.2023 5 z 5

(SPOILER) "Chyběls mi," řekla jsem mu potichu, když si ke mně lehl. "Všechen čas světa je teď jen náš, motýlku." Znovu jsem zavřela oči a užívala si jeho pevné objetí. Snad to není jen sen.

Příběh z mafiánského prostředí. Nero - arogantní mafiánský princ, který si myslí, že může cokoli a má vše, na co ukáže, až do chvíle, kdy mu cesty zkříží ona. Elisa, ač pochází ze stejného prostředí, tohoto se vzdala a pro ně je mrtvá, a rozhodně nemá v plánu se do tohoto světa vrátit. Jenže osud je svede dohromady. Konec mě trošku rozsekal, takže díky za epilog a doufám, že to není jen sen. Moc krásně psaná a velmi čtivá.

Domkar9116
21.10.2023 5 z 5

Určitě jedna z nejlepších knih tohoto žánru a že je od slovenské autorky je úžasný. Hezký a čtivý příběh. Moc jsem si knihu užila a doporučuji

Sarkak94
11.10.2023 5 z 5

Tak teď nevím jestli tu knihu miluju nebo nenávidím...... Ale co to tu plácám, já ten příběh miluju. Narovinu můžu říct, že se řadí mezi top knihy které jsem kdy četla.
Jelikož samotná anotace je taková záhadná a já nechci nic prozradit, tak tentokrát jen ve skratce.
V příběhu nechybí vášeň, láska, nenávist a ani napětí. To, že tu není sex na každé druhé stránce ( tak jak to bývá u podobných knih) neznamená, že děj není vzrušující. Kniha je sakra vzrušující. A to hlavně chováním hlavním postav. Hodně tomu pomáhá i to že je psaná z obou pohledů.
Nera prostě nejde nemilovat. Je to arogantní, egoistický mafián, který si myslí že stačí přikázat a vše má hned. Do chvíle než pozná ji. Ona je hubatá, drzá, svéhlavá a hlavně neskáče tak jak Nero píská. To vše je pro něj nové. Nejen jejich první setkání, ale po celou dobu byly jejich slovní přestřelky úžasné. Moc jsem u toho bavila a nasmála
Kniha se krásně čte, nedalo se od ní vůbec odtrhnout. Je mírně předvídatelná, ale to mi nevadí. Až na jeden okamžik. Tam jsem řvala jak želva a měla (stále mám) chuť autorku zaškrtit, protož takový infarkt mi způsobit

magdalena2377
06.10.2023 5 z 5

Ano ano ano! Toto se moc povedlo!

Andrejka91
05.10.2023 5 z 5

Tak tohle byla pecka. Přesně tohle mě nejvíc baví číst. Bylo to akční, napínavé, erotické a hlavně žádné omáčky okolo. Nic mi tam nechybělo a už se nemůžu dočkat, až vyjdou další díly v češtině.

Raislin
28.09.2023 3 z 5

Nenáročná, čtivá oddechovka, která nenadchne ani neurazí.

mimisko
09.09.2023 odpad!

Táto kniha je taký paskvil, že absolútne nechápem to vysoké hodnotenie. Nebudem ani opisovať jak mi Elisa liezla na nervy a Nero sa choval jak malé decko. Do čítania som sa nútila a knihu som aj tak čítala 2 týždne. Za mňa bohužiaľ nie.

Matri
07.09.2023 5 z 5

"Pozrela som sa na muža vedľa mňa. Vrah s tvárou anjela bol môj budúci manžel a mňa vystrašilo, že toho, čo sa medzi nami deje, som sa akosi prestala báť."

Tak toto bolo výborné! Človek nikdy nevie, aký príbeh sa skrýva pod obálkou tej ktorej knihy... lebo keby som to vedela, určite neotáľam toľko s čítaním práve tejto! Autorka si hneď prvým dielom série nastavila latku teda poriadne vysoko!
Mafia, vzťah hate to love, svadba z donútenia? - áno, áno a ešte raz áno!!! Dosť mi to pripomenulo štýlom knihy od Danielle Lori a sériu Made, ktorú teda milujem!
Elisa a Nero vytvorili veľmi uveriteľný a hlavne žhavý pár. Obe postavy autorka vytvorila akoby "mne na mieru" a hlavne ich slovné výmeny boli výborné. Opäť plné vtipu, sarkazmu, narážok. Elisa nie je sladká kvetinka, ale má pekne nabrúsený jazyk. A Nero jej nezostáva nič dlžný.
Príbeh som hltala od prvej až po poslednú stránku a bolo hotovo za 1 deň!
Vrelo odporúčam každému, a kto váha, čítajte!!! Vysoké hodnotenie si kniha určite zaslúži! ;-)

"Boli sme pre seba trestom i testom."

2021  88%Konflikt
2022  82%Dôvera