Někde jinde

Někde jinde https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60015/bmid_nekde-jinde-Zbf-60015.jpeg 4 107 28

Liz si vzpomínala, jak přijížděla na křižovatku před obchodním domem, kde cyklostezka křížila silnici. A najednou se proti ní, jakoby odnikud, vyřítil taxík. Pamatovala si ten pocit, jako by plula vzduchem. Zdálo se jí, že to snad trvá věčně. Vzpomínala si, že si připadala bezstarostná, šťastná a ztracená, všechno najednou. Vzpomínala si, jak jí prolétlo hlavou, že pro ni už neplatí gravitace. Liz si povzdychla. Objektivně vzato to vypadá, že ve snu umřela. Napadlo ji, co to asi znamená, když ve snu prožijete svou smrt? Ráno se na to zeptá mamky. Kdyby se jí třeba podařilo znovu usnout, třeba, až se zase vzbudí, bude už všechno normální. Jenomže normálního není už nic. Patnáctiletá Liz zjišťuje, že nejde o sen, ale skutečnost. Ocitá se na palubě lodi Nil a míří... kam vlastně? Co ji čeká, když její život skončil?... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Mladá fronta

Elsewhere , 2005

Katee
04.05.2013 4 z 5

Kniha mě zaujala svým obalem, moc se mi líbí to písmo. Dala jsem 4 hvězdičky, děj se začal rozjíždět až v půlce a několik desítek stran na začátku jsem se trochu nudila. Ale hezká knížka ;)

elis007
07.04.2013 5 z 5

Knížka se čte sama, všem vřele doporučuju!!!

kleria
30.01.2013 5 z 5

Super knížka, přečetla jsem jí během jednoho večera, doporučuji. :)

Cat-Ance
22.08.2012 4 z 5

nevím jestli skončila štastně nebo smutně.

moonell
18.01.2012 2 z 5

Dočetla jsem jí vyloženě jen kvůli tomu, že nesnáším nedočtený knížky .) Nápad to sice mělo (někde velmi pečlivě ukryto nějaké větvení té myšlenky), ale zpracování a tempo knížky mi nevyhovovalo.

piskuutek
11.12.2011 4 z 5

Hezká knížka, ale začala mě pořádně bavit až v půlce .. :)

Papája17
01.10.2011 5 z 5

Knížka má sice trošku odrazující obal (aspoň pro mě), ale je super :)

Meii
18.03.2011 4 z 5

skvělá knížka.. výborný nápad.. četla se sama a dostala mě