Nejznámější filmová místa - křížem krážem po Česku

Nejznámější filmová místa - křížem krážem po Česku https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18557/nejznamejsi-filmova-mista-krizem-krazem-po-cesku-18557.jpg 4 18 5

Vydejte se po stopách českého filmu! Zajímá vás, kde se natáčely nejznámější české filmy a pohádky? Tipy na výlety vás zavedou na místa, kde se točily pohádky Popelka nebo Pyšná princezna. Dovedou vás tam, kde se kochal doktor ve filmu Vesničko má středisková, nebo se můžete vykoupat v rybníce pod skalou jako malý Vašek z filmu Jak dostat tatínka do polepšovny. Navštivte místa, které znáte z televizní obrazovky a staňte se pro jednou filmovou hvězdou! ... celý text

Medunkavera
23.07.2020 4 z 5

Moc hezká knížka. Dostala jsem ji od své dcery k narozeninám.
A udělala mi hroznou radost. Jsou tam zajímavosti z místa, kde se ten který film natáčel. Už jen obálka je krásná. Jak Véna jistí svého tátu, který leze na skálu. Jen to pozadí se mi nezdá. .

martas006
07.01.2017 5 z 5

Hezká knížka, ráda se těmito tipy na výlety nechám inspirovat.

R.E.M.
03.08.2014 5 z 5

Skvělá kniha s výbornými tipy na výlety, díky těmto tipům jsme navštívili i méně známá, ovšem krásná místa naší země.

oolinkaa
18.07.2012 3 z 5

Kniha mě moc nenadchla. Sice svůj účel splnila, ale já se po stopách film. natáčení asi nevydám (teda podle této knihy).. Pro mě zlatá střední cesta.

vitavita
20.04.2012 3 z 5

Překvapivě svěže napsaná kniha. Zaujala mě, moji ženu i naše děti.

místopisy filmování toulky, výlety český film

Radek Laudin
česká, 1969