Probouzení

Probouzení
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/218353/bmid_probouzeni-yOr-218353.jpg 4 232 232

Nejtemnější síly série

Chloe Saundersová je na útěku a probouzí k životu pekelné síly. Doslova. Kdybyste mě potkali před pár týdny, patrně by vás nenapadlo považovat mě za dívku jakkoliv odlišnou od běžného průměru. Normální patnáctiletá holka. Teď je však můj život navždy obrácen naruby, tak vzdálen normálu, jak je to jen možné. Stala jsem se živoucím výsledkem podivného vědeckého experimentu – nejenže se mi zjevují duchové, dokonce dokážu probouzet mrtvé, aniž bych něco takového vůbec zamýšlela. Můžete mi věřit, že není o co stát. Teď jsem na útěku s třemi dalšími vrstevníky, kteří jsou obdařeni podobně neobvyklými schopnostmi. Nevím, komu mohu důvěřovat, ale Edisonova skupina je nám v patách a tohle je otázka života a smrti. Musíme najít někoho, kdo nám pomůže…... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Galatea

The Awakening , 2009

RiverSong
13.06.2016 5 z 5

Velmi pěkná kniha, stejně jako první díl mě vtáhla do děje a nebyla k odložení. Možná trochu paradoxně jsem si oblíbila Dereka, cítila jsem s ním, ale dokázal i pěkně naštvat. Čtivá kniha s nápadem, žádné tlachání naprázdno jen aby něco bylo. Pro ty, kdo četli první díl, doporučuji :)

PeM
12.04.2016 4 z 5

Druhý díl mi připadalo takové to "bla, bla" mezi prvním a třetím dílem, jinak celá série velmi čtivá :-)

barbora2863
16.01.2016 4 z 5

Pokračovanie si tie 4* zaslúži, bavilo ma to viac, ako úvodná časť trilógie, aj keď tu bolo dosť hluchých a zbytočných úsekov, ale odpúšťam ich, lebo ten koniec... no ako fakt, neznášam takéto konce! Potom keď nemám pokračovanie, tak des!!! :)
V tejto časti sa dosť vecí zvrtlo, odhalilo, vyostrilo a aj prekvapilo (najmä Tori a Rae)... páčilo sa mi kecanie s Liz, ktorá už prijala nezvratné... a Derek sa mi páči čím ďalej viac, aj keď má svoje muchy :) som zvedavá, čo na záver vykreše autorka a ako to ešte zamotá, juch!

Sabii14
28.10.2015 5 z 5

Dobrý díl bylo tam hodně akce i dobrodružství.
Jsem ráda že se vztah Dereka a Chloe tak zlepšil a dokonce i Tori začíná být OBČAS pomalu fajn..
Díl jsem měla velmi rychle přečtený a těším se na další

IvettKremrová
26.08.2015 5 z 5

praáda :)))

Mergirus
04.08.2015

Čekala jsem od tohoto dílu víc...trochu víc vysvětlení,méně útěků...uvidíme, co bude v dalším díle.

1259
01.08.2015 4 z 5

Bylo to velmi zajímavé. Čekala jsem, že to dají Derek s Chloe dohromady, ale i tak se mi příběh velice líbil.

pajka0071
30.06.2015 4 z 5

Pěkné, ale první díl byl přece jen o trošičku lepší, než tenhle, jinak nemám co vytknout :)

zuzana13
17.06.2015 5 z 5

Trochu slabší. 1 kniha byla lepší. Ale ušlo to.
Krásná obálka.Doporučuji.

warca
12.06.2015 2 z 5

Nic extra

mišule5
15.05.2015 4 z 5

Druhý díl mi připadal o něco slabší, ale i tak se mi četl dobře.Jsem strašně natěšená na další pokračování! :-)

ciniminisek
04.04.2015 3 z 5

Titul Probouzení doporučuji spíše mladším čtenářům, kteří prahnou po neobyčejném příběhu plném strachu, jenž nahrazuje milostnou zápletku, která se sice objevuje, ale pouze v malých dávkách.

Žůžena
01.04.2015 5 z 5

Knížka se mi strašně líbí. Druhý díl mě stejně jako první nezklamal.

Lenka.Vílka
24.03.2015 5 z 5

Druhy dil me bavil stejne jako prvni :-)

Nikolka001
21.03.2015 4 z 5

Probouzení opět nezklamalo. Již první díl byl pro mě velkým překvapením a bavil mě od začátku do konce. O druhém dílu jsem slýchávala horší hodnocení, takže jsem se četby docela bála. Nakonec mě kniha bavila od začátku do konce, stránky ubíhaly rychle a než jsem se nadála byla jsem na konci. Na závěrečný díl se moc těším a jednou se k této sérii rozhodně vrátím! :)

šošana-lilie
05.01.2015

Kámoška mi to pak pujčí...jsem na to celkem zvědavá....;)

luciefeix
21.12.2014 3 z 5

Slabší nez první díl ale i presto napínavé :-)

Marillee
20.12.2014 5 z 5

Sice je to slabší než první díl, ale to se dalo očekávat. Nicméně tuhle sérii fakt žeru, hrozně mě baví a tak se těším, jaké bude zakončení. :)

Adele02
08.12.2014 4 z 5

Derek je hotovej Jekyll a Hyde, na začátku jsem chtěla Chloe aspoň padesátkrát mrdnout po hlavě a Simon opět až moc dokonalej. Ale i tak tuhle duchařinu zbožňuju.

hanapaimen
14.11.2014 5 z 5

Taková příjemná oddychovka na jedno odpoledne. Moc se těším na další díl, i když nejspíš předpokládám, jaký by asi mohl být konec.

duchové a přízraky peklo

Kelley Armstrong
kanadská, 1968
2014  81%Přivolávání
2015  86%Prozření
2014  83%Probouzení
2018  65%Město ztracených
2015  85%Nejtemnější síly (komplet)