Nejlepší víkend

Nejlepší víkend https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387884/bmid_nejlepsi-vikend-tUp-387884.jpg 4 3379 3379

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Doufají, že se jim to během nového roku podaří, mohlo by, protože času na to budou mít dost. Kromě ranních a večerních hodin pracovních dnů mají k dispozici padesát dva víkendů, deset státních svátků a čtyři týdny dovolené. To je dohromady šest tisíc sedm set šedesát hodin volna, během kterých se dá změnit téměř cokoli.... celý text

Nunynka
10.11.2018 5 z 5

Já jsem nadšená. Je pravda,že občas se tam vyskytly hrubější výrazy,ale je pravda,že k životu to prostě patří a Patrik píše právě o tom obyčejným životě a to se mi na tom nejvíc líbí. S hlavně se vždycky u jeho knížek tak nějak zamýšlím nad svým životem a zároveň se i pobavim. Za mě super.

Bruklinka
09.11.2018 3 z 5

Hartl opět nezklamal. Zábavné, svižné tempo, hodně čtivé - ideální na dovolenou. Opět mnoho postav, různě propletených osudů, prožívají běžné každodenní starosti, řeší vztahy a sex... Jen mi to přijde takové... hodně stejné :)

ela1972
09.11.2018 5 z 5

Kniha je opět dokonalá ,,hartmanovina". Má spád,
je ze života a prostě fajn.

Nomia
08.11.2018 3 z 5

Ale jo, Hartl opět nezklamal, škoda jen, že ani příliš nepřekvapil. Autor si prostě pořád jede to své - pořádný zábavný koktejl, ve kterém se donekonečna míchají vztahy (jeho specialitka nevěry), humor, ale i trochu toho smutku a nostalgie.

Za přečtení Nejlepší víkend stojí, ale nemůžu se ubránit pocitu, že Malý pražský erotik byl čtivější a zajímavější, bavil mě přeci jen o něco víc. Nicméně Hartl už je pro mě taková sázka na jistotu. Když si chci vypnout a pobavit se u něčeho jednoduchého, ale zábavného, tak vím po čem sáhnout.

tatjana1737
07.11.2018 4 z 5

Hartl píše dobře, o tom žádná. Do knihy mne vtáhl zase rychle, přičemž jsem opět při čtení plíživě začínala zrcadlit nálady jednotlivých postav. Jen jako vždy těch zvratů a událostí bylo hrozně moc -resp. bylo toho hodně nahuštěného na relativně malém prostoru (jestli při tomhle počtu stran lze o malém prostoru vůbec hovořit). V tom za sebe vidím největší autorovu slabinu - má o čem psát a někdy by neuškodilo to "trochu rozpliznout" a rozvolnit, protože takhle akce střídá akci a já měla pocit, že mi v hlavě kolečka běhají stejně rychle jako oči po písmenkách :-).

mirunda
07.11.2018 5 z 5

Mě kniha bavila moc. Byla tentokrát bez tolika sexu, jako přechozí knihy. Vykreslovala příběh několika postav, během jednoho roku.

aisha01
07.11.2018 4 z 5

Tentokrát je to asi bohužel napsané pro milovnice nekonečných seriálů typu Ordinace...Tato kniha od Hartla se mi líbila nejmíň. Vztahový propletenec, až moc postav, povah. Četla se ale dobře, nic náročného. Ale na to, že je to oddechová kniha, musíte se na začátku soustředit právě na to velké množství postav, což je trochu obtěžující. Vulgarity mi vůbec nevadily. Ale jedna věc mi vadila dost - product placement z knihy místy až kape. Při té ceně za knihu...Tři a půl hvězdy bych dala kdyby to šlo...

reenade
07.11.2018 5 z 5

Když i přes nemoc a nutnost odpočívat radši čtu až do půlnoci, protože mi to "nedá", tak to o něčem svědčí. Nejlepší víkend mě bavil. Moc. I když jsem až příliš často musela otírat slzy, protože se hold některý témata až příliš dotýkaly mýho současnýho života. Jsem ráda, že mám Hartla doma už počtvrtý a rozhodně ve sbírce budu pokračovat. Protože on prostě umí!

Kveta.k
06.11.2018 4 z 5

Kniha se dobře čte, ale znovu bych ji už nečetla.

zbraslavanka
05.11.2018 4 z 5

Jako vždy super počtení.

Krisařka
05.11.2018 4 z 5

Klasická Hartlovská oddechovka...

katst
04.11.2018 2 z 5

Ano, je to typický Hartl, se slovy to stále umí, čte se to dobře, ale přijde mi, že tentokrát tomu něco chybí... Zbytečně natahované, jakoby bez vývoje a bez kloudného děje... Nic, co by zanechalo nějaký dojem, nic, k čemu bych se ještě někdy chtěla vracet... Za mě nejslabší Hartlova kniha.

misaa.p
04.11.2018 5 z 5

Patrik Hartl je prostě jedinečný a svůj. Stejně tak jeho knihy. Velká spokojenost, moc jsem se na knihu těšila a jsem ráda, že je součástí mé knihovny a věřím, že jsem ji nečetla naposled.

ugisha
04.11.2018 5 z 5

Typický Hartl. Odpočinkový, dostala jsem přesně to, co jsem očekávala :) Za mě spokojenost :)

perpe2a
04.11.2018 3 z 5

Nové knihy od PH jsem se nemohla dočkat. Bohužel mě ale trochu zklamala. Čekala jsem něco "navíc" oproti předchozím knihám a to se nedostavilo. Je to jakoby se na jednu osnovu rozvíjel podobný děj. Trochu mi také vadilo, že autor přitvrdil ve vulgaritách, což je trochu zbytečné a tuctové. No ale je to příběh ze života, občas veselý, občas smutný a takové to je v reálu. Jako oddechové čtení to nebylo špatné a pokud se prokoušete první půlkou, druhá je čtivější. Ale přes všechny připomínky musím bohužel zhodnotit jako průměr.

hanča78
03.11.2018 1 z 5

Předvídatelný děj a ty vulgarity mi rovněž vadily. Nechápu všechen ten humbuk kolem této knihy. Pro mne průměr pro nenáročné čtenáře. Jsem ráda, že jsem si knihu nekupovala, ale vypůjčila.

slunicko1958
03.11.2018

Nedočetla jsem, i když jsem se hodně snažila, a proto nehodnotím.
Nedokázala jsem číst, protože se mi nelíbí autorovo vyjadřování, kvůli těmto oplzlostem jsem přestala číst knihy Michala Viewegha. Uráží mě, že se autor o intimních lidských věcech vyjadřuje vulgárně a nechci tento primitivní způsob zábavy podporovat. Knížka v mojí knihovně nebude.

zuzana4587
02.11.2018 5 z 5

Nejlepšího víkendu jsem se nemohla dočkat a musím říct, že nová kniha Patrika Hartla mě opět nezklamala :-) Miluju příběhy ze života, ve kterých se občas každý tak trochu najde a zamyslí se. Paradoxně se mi líbí, jak Hartl používá sprostá slova přesně na místech, kde to sedí ("Kačence spadlo hovno od vrány do oka"). Na druhou stranu musím říct, že jeho styl psaní je všech jeho knihách de facto totožný - ale vůbec mi to nevadí, protože kniha se čte sama. Za mě jednoznačně 5* a moc se těším na další knihu!

Lotka
01.11.2018 4 z 5

Klasický Hartl a za mě náprostá spokojenost. Umí psát!

Dashow
31.10.2018 5 z 5

Ze začátku jsem se nemohla začíst, později mě mrzelo, že už je konec. Jako vždy, mám ten styl pana Hartla ráda, moc se mi knížka líbila.

humor česká literatura

Patrik Hartl