Podzimní blues / Testament / Napospas vlnám / Sejdeme se v Benátkách

Podzimní blues / Testament / Napospas vlnám / Sejdeme se v Benátkách https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146313/nejlepsi-svetove-cte.jpg 4 18 4

1) Karen Harterová: Podzimní blues Na rozvedenou matku Sidney je toho příliš. Potřebuje pomoc. Stará se sama o tři děti a nejstarší syn se dostal do problémů… Její samotářský starý soused Millard naopak netouží po ničem jiném, než aby mu všichni dali svatý pokoj. Postupně však sobě navzdory zjišťuje, že se nedokáže k zoufalé matce otočit zády. Rodinné drama plné citu a porozumění. 2) Sam Bourne: Testament Mírová dohoda mezi Izraelem a Palestinci je na spadnutí. Americká vláda vysílá špičkovou vyjednavačku Maggie Costellovou, aby mírový proces dotáhla do konce. Situace se však zkomplikuje, když je v Jeruzalémě objevena hliněná tabulka se starobylým nápisem, která může navždy změnit budoucnost Svaté země. 3) Nick Ward: Napospas vlnám Když zazněl startovní výstřel závodu plachetnic Fastnet ročník 1979, chvěl se mladý jachtař Nick Ward vzrušením. Jižní pobřeží Anglie se hřálo v ranním slunci a nic nenasvědčovalo tomu, jaké děsivé drama se během několika málo hodin odehraje... Nick Ward se po sedmadvaceti letech mlčení rozhodl podat pravdivé svědectví o této osudné plavbě. 4) Elizabeth Adlerová: Sejdeme se v Benátkách Pařížské obchodnici se starožitnostmi Precious Raffertyové chybí láska a romantika – dokud se v jejím životě zčistajasna neobjeví tajemný Američan žijící v Šanghaji. Tam se také po letech najde dávno ztracený legendární náhrdelník se vzácnou perlou mrtvé čínské císařovny a nastává temné dobrodružství plné intrik a nebezpečí. ... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Reader's Digest Výběr (ČR)

Autumn Blue / Testament / Left for Dead / Meet Me in Venice , 2007

danka13
09.07.2023 5 z 5

Všechny se mi líbily, ta poslední nejvíc.

Adhara
05.11.2018

Začala som čítať od začiatku, ale Podzimní blues ma teda absolútne nechytilo. Príliš jednoduchá červená knižnica. Zato som si so záujmom prečítala Napospas vlnám. To, že ide o autentický príbeh, tomu pridáva grády. Škoda len toho pomalšieho rozbehu.

Magdalena5
19.01.2018 5 z 5

Při opětovném čtení knih do výzvy 18 z Nejlepšího světového čtení jsem našla docela poklady. V knihovničce se tam na mně směje asi metr těchto pokladů, takže může mrznout a foukat jak chce. (deky mám, svíčka se též nějaká najde a brýle dvoje - kdyby nestačily slabší dioptrie)

čekanka13
29.01.2015 3 z 5