Až ji uvidíš / Léto medvěda / Pohřbená tajemství / Dopisy z domova

Až ji uvidíš / Léto medvěda / Pohřbená tajemství / Dopisy z domova https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146319/nejlepsi-svetove-cteni-az-ji-uvidis-leto-medveda-pohrbena-tajemstvi-dopisy-z-domova-146319.jpg 4 17 3

Joy Fieldingová: Až ji uvidíš Marcy Taggartová se po letech manželství vydává do Irska na „druhé líbánky“ – jenže sama, bez manžela. Ten ji totiž právě opustil. I bez toho by měla trápení dost – před dvěma lety se jí utopila dcera Devon. V Irsku však zahlédne dívku, která se jí nápadně podobá. Bella Pollenová: Léto medvěda Anglický diplomat v Německu za studené války, milovaný manžel a otec Nicky Fleming za záhadných okolností zemře. Mohl být špion a zrádce? ptá se jeho vdova Letty. Děti mají jiné starosti. Umřel jim táta, maminka se od té doby uzavírá do sebe a jich si skoro nevšímá. Joseph Finder: Pohřbená tajemství Únos sedmnáctileté Alexy má být pro jejího otce, bostonského magnáta Marshala Marcuse, posledním varováním. Když se dívka probere v jakémsi tmavém stísněném prostoru, kde nemůže rozhodit rukama, zmocní se jí děs. A její otec se z neznámého důvodu nemůže obrátit na policii. Kristina McMorrisová: Dopisy z domova Jakmile jeden druhého v tanečním sále postřehnou, přeskočí prudká jiskra. Píše se rok 1944 a vojín Morgan McClain se má zítra vydat na dlouhou cestu přes oceán na evropská bojiště. A studentka literatury, křehká tmavovláska Liz Stephensová je zasnoubená s jiným mužem… ... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Reader's Digest Výběr (ČR)

Now You See Her / The Summer of the Bear / Buried Secrets / Letters from Home , 2011

Jája92
11.09.2023 4 z 5

Příběh od Joy Fieldingové rozhodně nezklamal a bezesporu ji mohu udělit plný počet hvězdiček. Byl to zajímavý příběh.
Léto medvěda je už o poznání horší, i když se zde daly najít poutavé prvky.
Pohřbená tajemství mě vůbec nezaujala, hl. postavy mi byly nesympatické.
Dopisy domova však reputaci knihy trochu zlepšily a začetla jsem se do dojemného příběhu o lásce a naději.

Luigi1
17.03.2023 4 z 5

Dalo se číst docela dobrý průměr

SumýšIrena
12.11.2020 4 z 5

Hodnotím jen Dopisy z domova. Zbytek jsem nečetla.

detektivní a krimi romány zkrácená verze společenské romány

Část díla

Autoři knihy