Nebudete se bát ničeho zlého

Nebudete se bát ničeho zlého https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330957/bmid_nebudete-se-bat-niceho-zleho-xl5-330957.jpg 4 228 82

DVĚ SESTRY. JEDNO TEMNÉ TAJEMSTVÍ… Jedné zasněžené zimní noci vezmou rodiče svou dceru Sylvii s sebou na tajemnou schůzku do nedalekého kostela. Zatímco dívka čeká v zaparkovaném autě, jsou její otec i matka za nejasných okolností brutálně zavražděni. Dospívající dívka, žijící po tragické události v péči starší sestry, se rozhodne na vlastní pěst zjistit, co se té osudné noci v kostele doopravdy stalo a kdo nese zodpovědnost za smrt rodičů. Během neúnavného pátrání se vrací do let předcházejících zločinu i do období těsně poté a postupně odhaluje temné a nelítostné události, které navždy změnily osud celé její rodiny, včetně jí samotné…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

Help for the Haunted , 2013

maizy
29.01.2018 2 z 5

Bylo pro mě obtížné se zprvu do knížky vůbec začíst. No a hodnocení? Moc to neodsýpalo, děj se táhl a celkově mě knížka moc nebavila. Ale zas ne natolik, abych jí vůbec nedočetla, to né. Další knížky od autora zřejmě vynechám.

Pigface
09.01.2018 4 z 5

Zvláštní. Ačkoliv příběh vrcholí ve dvou okamžicích (které jsou ovšem pro knihu zásadní), četlo se mi i těch zbylých 90% textu zlehka a s napětím. Dějové i časové linie se vzájemně proplétají a vy tolik chcete vědět, jestli exorcismus je divadýlko a vrahem je obligátní zahradník...
Knihu nedporučuje pět z pěti exorcistů!!!

katka9574
05.01.2018 5 z 5

Spousta z vás píše, jak je tato kniha nudná, roztěkaná, podivně nezacílená a že se v ní nic neděje. To opravdu myslíte vážně? Negativní komentáře mě od čtení naštěstí neodradily - a jsem tomu moc ráda. Dávám plný počet za skvěle vykreslený příběh a možnost nahlédnutí do zákulisí opravdu tak trochu jiné rodiny. Možná bych dílo neoznačovala nálepkou thriller, chápu, že to může některé z vás mást....

petrarka72
29.11.2017 3 z 5

Je to čtivá, ale roztěkaná, nikoli špatná, ale podivně nezacílená záležitost. A aby se pachatel(ka) objevila až na posledních dvaceti stranách? Divné...

Calinda
19.11.2017 5 z 5

Musím dát plný počet hvězd! Knihu jsem zvládla za dva dny, po celou dobu mě udržovala v napětí a musím přiznat, že při čtení v jednu hodinu ráno jsem se i celkem bála :-) Co jsem od ní čekala, to splnila na 100% a i závěr nezklamal (jak to u mě většinou bývá) a jsem ráda, že to nakonec dopadlo, tak jak to dopadlo. Určitě mě zajímají i další knihy autora.

anko57
06.11.2017 3 z 5

Z počátku mě děj chytl, ale čím více jsem četla, tím více mi vše začalo připadat natažené, děj zpomaloval a ztrácel napětí. Pro mě celkem nudné.

koolsavage
28.10.2017 3 z 5

Příběh jde kupředu příjemně pomalu a celou dobu máte mrazivý pocit, že se něco chystá dostat konečně na povrch.

Flegmatička
24.10.2017 5 z 5

Johna Searlese řadím k top autorům, kteří u nás vycházejí. Neskutečně se těším na jeho další romány!

Mystera
24.10.2017 5 z 5

Napínavý, tajemný román, který vás pohltí od samého začátku. Kniha, která vám dá nahlédnout pod pokličku života jedné neobyčejné rodiny. A ukáže vám, že ne vše je takové, jak to na první pohled vypadá.

guuci
24.10.2017 2 z 5

Kniha byla docela nudná, roztahaná, nic se tam pořádně nedělo. Až jsem se musel nutit do čtení. Konec to malinko spravil, ale příště zkusím raději jiný autory.

adaba
14.10.2017 2 z 5

Knížka mě nezaujala, děj se hodně táhl a nic zajímavého se nedělo..čekala jsem něco víc.

Jájinka
02.10.2017 2 z 5

Byla to nuda.

Puntíkatýhrnek
14.09.2017 4 z 5

Čtivý příběh, jen mi přišlo, že by si takový příběh zasloužil trošku lepší závěr, alespoň mě zklamal...Od začátku jsem se nemohla zbavit dojmu, že mi kniha připomíná knihu Temné kouty od Flynnové, dost možná i proto k tomu napsala komentář...Pokud si chce někdo přečíst zajímavý příběh jedné americké rodiny tak doporučuji, pokud čekáte napětí a něco "zásadního" tak to bohužel v tomhle příběhu není... Navíc je to takové, ve své bizarnosti, dost americké...

PetraBery
10.09.2017 4 z 5

Tak trochu jiný thriller, který možná ani thrillerem není. Přiznám se, že se mi kniha nečetla úplně lehce, přesto jsem byla opravdu zvědavá, kdo za vraždou rodičů Sylvie a Rose stojí. Střídání časů, postupné odkrývání minulosti a celá kniha prostoupena trochou nadpřirozena. Nebylo to špatné, ale znovu bych už nečetla.

ptoček
06.09.2017 5 z 5

Tak tohle bylo něco pro mou dušičku!!! Čtivé od začátku do konce, skvělý námět, pomalé odkryvani tajemství, závěr perfektní, plný počet *

kachenbooklover
02.09.2017 5 z 5

Tahle kniha čekala u mně v knihovně na přečtení opravdu dlouho,takže jí to vlastně dlužím.Koupila jsem si jí hlavně kvůli vzhledu,protože ,a nesuďte mě !,já si prostě vybírám knihy podle obalu...a tenhle mě opravdu uchvátil...nečekala jsem ,že to bude tak dobré ....ten konec ?Tak ten jsem fakt nečekala.Přečteno za 3 dny..a to jsem prakticky nedělala nic jiného,než četla....Nemůžu jinak.5 hvězd.

milunka21
21.08.2017 5 z 5

Skvělý psychologický thriller s prvky paranormálna. Nemohla jsem se odtrhnou. Rozhodně doporučuji.

MartinaF
30.07.2017 4 z 5

Knihu jsem dočetla, ale prostě průměr. Četla jsem a četla a čekala, až to nastane, ale vlastně to nenastalo. Až v předposlední kapitole byl příběh hodně napínavý, jinak spousta povídání.

bosorka1044
21.07.2017 5 z 5

John Searles mě svým temným příběhem jedné rodiny naprosto dostal! Má úžasný cit pro detail obyčejného každodenního života, dokáže krůček po krůčku poodhalovat tajemství, které stojí za smrtí obou rodičů.
Tleskám a neskutečně se těším na další Searlesovu knihu!

jasmína
21.07.2017

Ja ani nedočetla...... škoda první kniha Chlapec stále nezvěstný byla o dost lepší