Nebojte se - představte si život beze strachu

Nebojte se - představte si život beze strachu https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164253/nebojte-se-predstavte-si-zivot-beze-strachu-164253.jpg 4 10 2

Zdá se, že každý východ slunce přináší nové důvody ke strachu. Mluví se o propouštění v práci, propadu ekonomiky, konfliktech na Blízkém východě, změnách ve vládě, ztrátách na trhu s bydlením, zvyšování globálního oteplování. Mor naší doby, terorismus, je odvozen od slova teror. Strach jako by si na sto let pronajal sousední dům a otevřel si tam úspěšný obchod. Krutý a obrovský strach nás všechny zahání do vězení s odemčenými dveřmi. Nebylo by dobré toto vězení opustit? Představte si, že by váš život byl strachem nedotčený. Co kdyby vaší prvotní reakcí na ohrožení byla víra, a nikoli strach? A kdybyste si na srdce mohli přiložit magnet, který by z něj vytáhl poslední zbytky hrůzy, nejistoty či pochybností, co by vám v srdci zůstalo? Představte si den, jen jeden den, kdy byste mohli více věřit a méně se bát. Dokážete si představit svůj život beze strachu?... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Návrat domů

Fearless , 2009

deuce
11.11.2012 2 z 5

kniha sa mi veľmi páčila a určite si prečítam i ďalšie knihy od autora :)

deuce
05.10.2012 2 z 5

autor dobre opisuje strach človeka, nepoužíva zbytočné slová, dobre sa kniha číta:)

víra strach Bůh a člověk biblické citáty křesťanský život životní problémy sebepřijímání

Max Lucado
americká, 1955