Návrat na panství

Návrat na panství https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490722/bmid_navrat-na-panstvi-uPF-490722.jpg 4 35 11

Některá tajemství je lepší nechat spát V roce 1940 dojde na panství Blackwater Hall k záhadnému zmizení lady Charlotte. Ve stejnou dobu obdrží její švagrová ve svém londýnském bytě dopis vypovídající o tajemství, které musí zůstat ukryto. V současnosti přiměje série osobních neúspěchů bývalou reportérku Ellie k návratu do rodné vísky, kde vybledlý dopis najde. Pochopí, že může být klíčem nejen k Charlottinu dávnému zmizení…... celý text

Literatura světová Historické romány
Vydáno: , Alpress

The Midnight House , 2022

Szilvia1
13.12.2023 5 z 5

V příběhu se střídá minulost 2-krát a současnost.Trošku je to zamotané,ale kdo má rád rodinné tajemství,které se postupně odkrývají,tak tenhle příběh,tahle knížka je dobrá volba.Je v ní zmizení,tajná láska a na konci pěkné rozuzlení rodinného příběhu.Pěkná knížka.

Ivetaa
29.08.2023 5 z 5

Nemohla jsem se začíst, střídání minulosti se současností bylo trošku náročné, ale pokud vás nikdo neustále nevyrušuje od čtení... pak je to příjemné počteníčko. Doporučuji.

bookcase
09.05.2023 4 z 5

Hezký, čtivý příběh s rodinným tajemstvím z mého oblíbeného Irska.

Kaja1
25.04.2023 4 z 5

Spletitý příběh odehrávající se v krásné irské přírodě. Četlo se to dobře, musel si člověk dát pozor, kdo, kde a s kým. Snad dojde láska k naplnění v poslední generaci.

Ivanule
24.03.2023 4 z 5

Příběh mě na začátku překvapil, protože jsem si říkala, že možná s panstvím bude nakonec nějak spjata Ellie, ale nakonec to vlastně bylo z jiného důvodu:) Setkáváme se zde se třemi časovými linkama, musela jsem si nejdříve na to, kdo je vlastně kdo dost zvykat až jsem se někdy ztrácela, ale nakonec vše do sebe pěkně zapadlo a byl z toho moc pěkný příběh :)

Aghatte
26.02.2023 1 z 5

Méně někdy znamená více…
Vůbec mě to nebavilo.
Těch švagrových, maminek, tatínků, dědečků a babiček…
Zpočátku mi přišlo vtipných pár postřehů, ale na tom nejde postavit celou knihu. Jazyk celkem líbivý, jen nešťastně vybraná ( průhledná a zbytečně zamotávaná) zápletka.
Za mě tedy ne, vracím do knihovny.

evineckY
27.12.2022 5 z 5

Ach, mé milované Irsko !
Krásně propletené obě linky...
Ač je příběh vymyšlený a druhá linka zasahuje do války, moc se mi to líbilo :-)
Doporučuji.

alexis818
11.11.2022 4 z 5

Na knihu jsem se velice těšila,byla pěkná,jen to poskládané příběhu mohlo být trochu uhlazenejsi,ne tak rozházené. Chápu,že psát příběh ve třech časových rovinách,je asi opravdu těžké,ale prostě mi tam chyběla větší propracovanou.

Renike
05.11.2022 5 z 5

Parádní čteni. Miluji historické romány s více linií - tady byla léta 1940, 1958 a 2019 - krásně propletená a zamotaná. Romantika, láska, tajemství, vražda i pátrání. Víc ale neprozradím, čtěte - doporučuji.

alnahu
01.11.2022 3 z 5

Měla jsem při čtení tohoto příběhu docela zamotanou hlavu.Příběh se odehrává ve třech časových rovinách a co kapitola to jiné období-což mi při čtení vadilo.Přiběh lady Charlotte ,která žila na panství Blackwater Hall, roku 1940 záhadně zmizela,před tím ,ale napsala tajný dopis a ten se dostane do ruky novináře Ellie a ta začne po zmizelé lady pátrat a postupně rozkrývá dávné tajemství.Kniha má moc pěknou obálku.

kolacky
12.09.2022 5 z 5

Tak to bylo velmi dobře vymyšlené, propletené a zamotané! Určitě doporučuju!

Irsko tajemství prolínání minulosti a současnosti

Autorovy knížky

Amanda Geard
anglická
2022  84%Návrat na panství

Kniha Návrat na panství je v