Návod na přežití pro bejby

Návod na přežití pro bejby https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/257458/bmid_navod-na-preziti-pro-bejby-257458.jpg 4 9 5

Kniha pro rodiče a děti od narození do 6 let obsahující návody, tipy a rady, jak si tento čas užít s láskou, úsměvem a s vědomím, že vše, co konáme pro něj a s ním, je to nejlepší, co se nám může přihodit. Autor svižným a vtipným textem přibližuje rodičům, co se jejich dítěte týká, co budou nebo mohou v tomto období prožívat. Na rozdíl od jiných knih je text koncipován do krátkých, ale výstižných sekvencí, které rodiče přečtou i v případě, že není mnoho času. Kniha je celobarevná, plná rad a tipů pro péči o dítě i matku. Autor se zabývá také otázkami, které dnešní maminky zajímají, a příjemnou formou radí jak na případné problémy v péči o dítě. Zpracování knihy je naprosto odlišné od jiných knih – barevností, sekvencemi, jazykem i způsobem, kterým autor promlouvá ke čtenářům.... celý text

s_lina
05.11.2023 2 z 5

Kniha je zahrna vela tem, je tam z kazdeho rozka troska. Pre mna to bolo take zhrnutie roznych knih o rodicovstve a vychove, ktore som citala. Osobne mi trosku vadili poznamky, kde sa autor snazil byt vtipny. Zaroven sa mi nepacili niektore spekulacie, ktore sa tykali hlavne vyzivy a ockovania, ktore nie su vedecky podlozene.

claudiavas89
08.11.2020 3 z 5

Kniha se mi libilo, dozvedela jsem se par novinek ale co se tyce poslednich kapitol o výživě uplne s nimi nesouhlasím

Daenerys.Tar
10.07.2019 5 z 5

V té knize je snad všechno, tedy aspoň co se dětí týče (výchova, výživa, nemoci atd.) Navíc vtipně napsané. Skvělá kapitola o očkování.

bookcase
22.02.2017 5 z 5

Úžasně vtipně a srozumitelně napsaný manuál ☺ jak na děti, co s očkováním a podobně.

Peti
29.12.2015

Kniha, která je rozdělena do mnoha kapitol zajímavých kapitol (spánek, výživa, pláč, očkování, kůže, kosti... atd), které jsou psány jasně, výstižně a doplněny obrázky a příklady. Jsem ráda, že se mi kniha dostala do ruky a mohla jsem si v ní polistovat a začíst se do témat, která pro mě byla zajímavá. Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí, některé již získané znalosti a myšlenky mi to pomohlo utřídit či poopravit a občas bych i s autorem nesouhlasila :). Přečtením knihy určitě budoucí rodič nic nezkazí, spíše naopak.