Půlnoc

Půlnoc https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391921/bmid_pulnoc-w1i-391921.jpg 4 14 2

Nathalie Svenssonová série

< 3. díl

Ve 3. dílu detektivní série se ocitáme na univerzitě v Uppsale, uprostřed bezstarostného studentského večírku. Atmosféra se ale naprosto změní, když jsou během několika dní dvě studentky znásilněny. Krátce nato je nalezena třetí, uškrcená dívka. Znepokojení roste a policie se obává dalších útoků. K vyšetřování je tak opět povolána Nathalie Svenssonová, přední odbornice na psychopaty, se kterou opět spolupracuje inspektor Johan Axberg.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , XYZ (ČR)

Midnattsflickor , 2016

ArwenAragorn
21.05.2019 4 z 5

Jsou znásilněny tři dívky a poslední z nich zavražděna, policie má tři možné pachatele. Detektivka plyne pomalu, žádné velké napětí se nekoná, ale není to špatné čtení. Oceňuji, že nás autor na začátku knihy seznamuje s osobami, které se v ní budou nejvíc objevovat. I obálka je dobrá.

Pepina19
17.11.2018 4 z 5

Nejlepší díl série. Nathalie Svenssonovou, přední odbornici na psychopaty, čtenář mohl během předcházejích dílů poznat a utvořit si nějakou vazbu, nebo vztah, názor.
Každopádně se mi třetí díl opravdu líbil.

vraždy detektivní a krimi romány švédská literatura znásilnění sérioví vrazi detektivní a krimi povídky

Jonas Moström
švédská, 1973