Nataša

Nataša https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244425/mid_natasa-EqC-244425.jpg 4 197 52

Žiarlivosť má veľa tvárí… Vždy však v partnerovi prebúdza pocity beznádeje, prináša slzy a bolesť. Dôkazom toho je aj Natašin príbeh. Ako sa vyrovná s Vojtovou chorobnou -- a bezdôvodnou - žiarlivosťou? Zostane s ním v manželstve, alebo sa rozhodne pre rozvod?

petra.k.
14.10.2018 2 z 5

Tato kniha mne velmi zklamala. Téma je zajímavé a zasloužilo by si lepší zpracování.
Kniha je napsaná-až moc jednoduše což jí upíra na vážnosti tématu. A upřímně řečeno, hlavní hrdinka Nataša mi neskutečně lezla na nervy. Dospělá žena, která nedokáže rozumně řešit své problémy. Až najde řešení v chlapovi, který je o 15 let mladší. No comment.
Další knihu této autorky si určitě neprečtu...

medlovice
27.08.2018 2 z 5

Mám kamarádku Natašu.
Ale má naprosto odlišný život od knižní Nataši. Smůla na chlapy a pokora to je Knižní Nataša. Má život jaký chtěla, dělá práci, co ji baví a naplnuje , má dům , pár přátel a chlapa, totálního tyrana a sobce. Ten mi byl svým despotismem hodně nesympatický. A konec knihy, co si jako ten tyran myslel ? Dobře udělala a má můj souhlas.
Moje kamarádka Nataša má opravdu lepší život i když dělá v AVX a práce ji zmáhá. Protože má domov a rodinu.
Tuto knihu jsem četla moc dlouho, nebavila mě a několikrát jsem ji odložila.

helenkan
25.05.2018 4 z 5

Příběh přímo ze života,ale nemůžu napsat,že zrovna pěkný. Bohužel hodně pravdivý. Život se žárlivcem je fakt krutej. Jinak knižka pěkně napsaná a dobře se četla.

lenkavildomcova
14.03.2018 5 z 5

Moc se mi do čtení této knihy nechtělo, ale nakonec jsem mile překvapena. Četla se moc dobře. Natašu neodsuzuji, rozumím jí.

Allla9
13.02.2018 5 z 5

Nataša má o čem mnohé ženy jen sní.Pěknou a úspěšnou rodinu, přitažlivého manžela, milé syny, dům dýchající luxusem........ . Ale hlavně má doma peklo. Dokáže se o něj postarat despotický a žárlivý manžel.

Evaneva
12.12.2017

Další kniha od této slovenské autorky, která vypráví příběh ze života. Takové příběhy se odehrávají mezi námi a kolikrát o nich ani nevíme...

Garfinela
27.07.2017 1 z 5

Tato kniha mě vůbec neoslovila. Možná žiju v trochu jiném světě. Každopádně se mi hodila do čtenářské výzvy.

knihovnička007
09.07.2017 4 z 5

Krásná a místy bohužel hodně smutná kniha.
Možná s podtitulem-co všechno žena dokáže vydržet...
Opět moc hezké čtení této autorky. Jsem ráda, že jsem si mohla knihu v knihovně půjčit, všechny se skvěle čtou.
Místy mi běhal mráz po zádech, čeho je člověk schopný. Navíc manžel... Bylo mi z toho hodně smutno.
Ale Nataša to vyřešila nejlépe, jak mohla.
Nedokážu si představit být na jejím místě, odešla bych okamžitě a ne až po tolika letech, škoda promarněného času.
Na druhou stranu-opravdu si fotograf na volné noze může vydělat tolik peněz? Po pár měsících na účtu více o několik stovek tisíc mi nepřipadá reálné... Navíc v době, kdy fotí všichni...
Pohádka ale naštěstí dobře dopadla a já se těším na další knihy od paní Táni :)

alnahu
17.04.2017 5 z 5

Příběh Nataši,která měla velkou smůlu při výběru svých partnerů ,se četl dobře.Obdivovala jsem ji ,když i přesto ,že ji její druhý manžel Vojta přiváděl svojí chorobnou žárlivostí k šílenství,byla ještě schopna mu posluhovat,když přišel při nehodě o nohy.Jejím potěšením byla právě narozená vnučka Eliška a Natašin nový přítel jakub ,který ji v těžkých chvílích podrží.Kniha se velmi dobře četla i přesto,že je smutná.

helča5
02.11.2016 3 z 5

Naštěstí jsem nikdy nezažila žárlivého partnera,je to něco šíléného a obdivuji Natašu,že to tak dlouho vydržela,i to jak se po nehodě starala o svého muže,který ji neustále ponižoval.Svědomí žen je velké a myslí raději na rodinu a děti,než na vlastní život,dokud neprozřou.

Lenka8418
25.10.2016 4 z 5

Hezké, ze života, chvílemi i smutné, ale to k životu patří. Takže jako celek moc hezká knížka

luciefeix
06.09.2016 2 z 5

jedna ze slabších knih autorky

popeluška
01.09.2016 5 z 5

Opět krásná kniha....výborné čtení

majík1
04.07.2016 5 z 5

Jedna z nejlepších od autorky

Hakl54
30.05.2016 2 z 5

Knížku bych zařadila mezi ty zdařilejší z děl Keleové- Vasilkové. Mám však pocit, že si někdy autorka již s hlavními hrdinkami neví sama rady a zbytečně jejich povahové rysy a celý děj komplikuje.

a2jana
29.12.2015 4 z 5

Pěkná kniha, čtivá...

Jajina555
08.03.2015 5 z 5

Kniha se mi líbila, ze života.

Aneleh
31.08.2014 5 z 5

Opět velmi poutavě napsaná kniha s překvapivým závěrem, od které se jen těžko lze odpoutat, dokud nejste u konce. A i potom ve vás dlouho zanechává doznívat pocity všech zúčastněných, věty, z kterých se lze poučit a vlastně z celého děje této knihy, která ukazuje následky zhoubné a nesmyslné žárlivosti.

ina77
24.04.2014 3 z 5

Jo,docela jsem si početla,ale je pravda,že má i lepší.

kiková
29.03.2014 2 z 5