Nástrahy lásky

Nástrahy lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/9247/nastrahy-lasky-9247.jpg 3 33 3

Život mezi dvěma muži. Muži.. Člověk čeká věčnost, a pak se objeví dva najednou. Fen McCabeová, 28, dosud milovala pouze jediného muže. K zoufalství její sestry je to umělec 19. století Julius Fetherstone, jehož silně erotické sochy Fen obdivuje. Nicméně po příchodu do nového zaměstnání pozná nejen mladého, pohledného šéfredaktora časopisu Matta Holdena, ale také přemýšlivého zahradního architekta Jamese Caulfielda, o dvacet let staršího než ona. Přestože s tím Fen bojuje, zjistí, že se zamilovala do obou. Opravdu si bude muset mezi nimi vybrat? Fen se líbí střídat rušný život v Londýně s poklidným životním stylem venkovského Derbyshire, ale čím dál intezivněji cítí, že se musí rozhodnout. Je ošemetné hrát si s dušemi, a těžké zachránit svou vlastní .... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Fen , 2001

Always a reader
31.10.2014 5 z 5

Úžasná knížka! Souhlasím s Barumic, taky se mi to líbilo a způsobovalo to to, že jsem se od knihy nemohla odtrhnout od samého napětí! Věřím, že když se člověk zamiluje je těžké ovládat své pocity. A také věřím, že se člověk může zamilovat do dvou mužů současně. Každý věří v něco jiného..

Barumic
10.06.2014 4 z 5

Líbila se mi celá série :o).
Myslím, že to bylo právě to, co na příběhu bylo nejvíce čtivé - že se hrdinka nemůže rozhodnout. Prostě ze života :o).

alsae
22.08.2013 3 z 5

Nebylo to úplně špatné, taková oddechovka. Jen mě hlavní postava Fen štvala, tím jak se nebyla schopna rozhodnout, kterého chlapa vlastně chce:-D

Londýn anglický venkov

Freya North