Naše vlčice Flocke

Naše vlčice Flocke https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369629/bmid_nase-vlcice-flocke-BeZ-369629.jpg 5 27 27

Flocke byla nádherná bílá polární vlčice, jejíž start do života začal velice dramaticky. Ve věku tří dnů byla nalezena vedle své mrtvé matky a sourozenců, jediná přeživší, podchlazená a polomrtvá hlady. Tanja Askani se vlčete ujala, aniž by tušila, co to pro její další život bude znamenat… Tak mládě vyrůstalo v prvních měsících života v její domácnosti pouze se psy a lidmi, což přinášelo nečekané situace a nemalé problémy. Teprve až dostavba nového výběhu v zooparku umožnila Flocke první setkání s vlkem. Fascinující, dojemný a někdy i úsměvný příběh, který vypráví o předcích psů.... celý text

Literatura česká Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Élysion

Unsere Wölfin Flocke. Vom Abenteuer, ein Raubtier zu Hause aufzuziehen , 2018

angelak
03.01.2023 5 z 5

Nádherná kniha - krásné fotky

Roscata
11.01.2021 5 z 5

Krásná jednohubka o soužití vlka a člověka. Líbil se mi přístup Tanji Askani, nezapomínala že vlka psem neuděláš a ač se to může zdát pro někoho nepochopitelné, nesnažila se změnit Flocke, ale naopak. Jak jen to šlo, přizpůsobila jí svůj život tak, aby byla Flocke co nejvíce spokojená. Ta se jí za to odměnila svojí vlčí láskou a spoustu nezapomenutelných zážitků.
Jsem ráda, že jsem díky této knize plné vzpomínek mohla nahlídnout do jejich společného života.

IG: zrzi_cte

meluzena
17.11.2020 5 z 5

Jímavý příběh o odchovaném vlčím mláděti. Jímavý a poučný: vlk je a zůstane divokou šelmou - nikdy nebude podřízený jako pes, nebude poslušně poslouchat povely, neodpustí "oprávněné" potrestání.
Kniha na kvalitním křídovém papíře s množstvím barevných fotografií.
---
"Cheenook byl ten nejněžnější a nejklidnější polární vlk, jakého jsem poznala. Flocke na něho při prvním kontaktu cenila zuby, ale on ji jednoduše přátelsky olízl čumák. Ledy roztály."

Slůník
25.10.2020 3 z 5

Spousta krásných fotek.

Jeár13
25.04.2020 5 z 5

Příběh o jedné vlčí nezbednici. Kniha plná nádherných fotografií a informací o vlcích a jejich chování. Doporučuji.

vterinka
17.01.2020 5 z 5

Nádherná kniha pro všechny milovníky vlků doprovázena krásnými fotografiemi.

triatlet
26.12.2019 4 z 5

Zajímavý záznam prvního roku soužití Tanji a Flocke.
Osamělá vlčice (https://www.databazeknih.cz/knihy/osamela-vlcice-88038) byla zpracována líp. I Flocke by slušel větší formát knihy, přece jen bez obrázků by byla knížka sotva poloviční.

Ťapulka
09.05.2019 5 z 5

Moc krásná a milá kniha, která nám ukazuje, jak jedna vteřina, jedno rozhodnutí, může změnit a obohatit náš život. Autorce patří můj obdiv a poděkování za hezké chvíle strávené četbou.

misa8153
08.01.2019 5 z 5

Moc milá knížka plná krásných fotografií. Knihu si vybrala náhodou dcera, když se mnou byla v knihovně a zaujaly ji fotografie. Pak jsem ji četla společně s dětmi a všem se nám příběh malé vlčice líbil.

Hipi
13.02.2018 5 z 5

Krásný příběh, krásné fotografie. Jen škoda, že je knížka tak útlá.

chovatelství, chov vlci

Tanja Askani