Naše paní doktorka

Naše paní doktorka https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335529/mid_nase-pani-doktorka-BmQ-335529.jpg 4 61 61

Osud nemilosrdně zasáhl do Lauřina života. Plna zármutku odcestuje do Austrálie a začne tam pracovat v malém městečku jako lékařka. Spřátelí se s vážně nemocným Neillem i jeho nedůtklivým synem Jakem. Pokud Laura prchla před vlastním neštěstím, není jistě bezpečné ani chytré zaplést se nanovo do sítí smutku a tajemství. Ale srdci se nedá poručit…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Doctor Calling , 2016

mariva
28.08.2017 3 z 5

Po knize jsem sáhla, protože první díl se mi docela líbil, ale tento díl se mi zdál příliš smutný. Je logické, že kniha o lékařce bude i o nemocích, ale tady bylo na můj vkus příliš mnoho nemocí a umírání.

alnahu
26.07.2017 4 z 5

Tentokrát příběh Laury -lékařky na malém městečku. Také mě ze začátku kniha příliš nebavila ,ale pak se děj rozvinul. Nakonec jsem se rozhodla pro 4 hvězdičky ,ale příběh doktorky z konce světa se mě líbil víc.

Paja1709
28.06.2017 5 z 5

Kniha se cetla skvele.Takova letni oddechovka.Moc se mi libila.

alzbeta4340
07.06.2017 5 z 5

Knihu jsem četla na doporučení, podle českého názvu bych si ji rozhodně nevybrala. Ale čtení to bylo pěkné, takový typický doktorský román. Malá romantická linka tady byla, ale, jak už píše v komentáři přede mnou biki, nic přehnaně sentimentálního. Zajímavé bylo poznávat, co všechno obsahuje praxe praktického lékaře na australském venkově.

milunka21
02.06.2017 5 z 5

Ze začátku malý úsek, který nebavil, ale přesto se nenechte odradit, protože pak se to krásně rozjede. :-)

biki
02.04.2017 5 z 5

Příběh o umírání, smíření a o naději - mohlo by to svádět k přeslazenému sentimentu, ale tomu se autorka naštěstí vyhnula. Romantická část do příběhu zapadá úplně přirozeně a nijak neruší. Také hrdinové nejsou žádní supermani, vůbec to v životě nemají lehké. Prostě, kniha se mi moc líbila, takže uvažuji, že si přečtu i tu předchozí.

Austrálie lékařské prostředí rodinné vztahy

2015  80%Doktorka z konce světa
2017  79%Naše paní doktorka