Hriech náš každodenný

Hriech náš každodenný

Na oddelení vrážd kriminálnej polície v Našom Meste panuje tradične dobrá nálada, pretože do ranného nástupu ostáva ešte osem minút a Chosé všetkých zabáva opisom vášnivých chvíľ, ktoré v noci strávil so svojím najnovším objavom. Jeho verný poslucháč, Tlstý Váňa si od vzrušenia zabudol naložiť ďalšie sústo, ale krpatý Kuky mu nezabudol z kopy pred ním uchmatnúť kus tlačenky a vajce na tvrdo. Dobrú náladu ukončí telefonát šéfa... majú naliehavú prácu. V priechode starého domu v centre mesta našli smetiari zakrvavenú mŕtvolu muža. Už prvé zistenie na mieste činu je šokujúce – nie je to muž, je to iba chlapec a na tele má stopy po krutom mučení! Je to Peter, nezvestný už päť dní, alebo našli iného chlapca? A... koľko bude ešte mŕtvych, kým hyenu v ľudskej koži nechytia? Detektívi Richard Krauz a Jozef Fischer zvaný Chosé ani netušia, čo im nový prípad prinesie, ale jedno je isté už na začiatku, krvi je na mieste činu akosi priveľa a je rozliata na čudných miestach... aj pod balkónom rozmaznanej zbohatlíckej Zdeny, ktorá klame od začiatku výsluchu. A čo jej manžel, bývalý boxer, má dosť sily aby spáchal niečo také ohavné? méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26767/hriech-nas-kazdodenny-BFk-26767.jpg 4.588

Naše Mesto (7.)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Slovart (SK)
Více informací...

jan0504

Príbeh krutý, smutný ako niekedy sám život. Ešteže to autor dokáže okoreniť vtipnými doberačkami a okamihmi zo života kriminalistov.

oasismanik
16.10.2016

Najlepšia kniha od Dána.

astroweb
13.07.2016

Velmi drsné, velmi čtivé.

Ihunger
09.01.2013

Moja prvá do Dána, a určite nie posledná, páči sa mi tento štýl drží stále v napätí.

zuzulique
30.12.2011

100x lepšie ako Popol všetkých zarovná! :-) Napätie od prvej po poslednú stranu. Good!