Napiš si svůj šťastný konec

Napiš si svůj šťastný konec https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500624/bmid_napis-si-svuj-stastny-konec-fhE-500624.jpg 4 63 10

Cesta ke štěstí vede přes stránky knih Knihovnice Valentýna neprožívá šťastné období. Poté, co se jí rozpadne manželství, přijde další špatná zpráva. Její matka Eloise, která kdysi náhle zmizela z jejího života, zemřela a Val musí odletět do Londýna převzít pozůstalost, jejíž součástí je i knihkupectví. Tam si zamiluje matčin byt, útulnou čtvrť i zapadlý obchůdek plný pokladů. A když najde dopis založený v jejím oblíbeném románu, začne pátrání, na jehož konci ji čeká nejedno překvapení.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Motto

With Love from London , 2022

Kristy.Seb
včera 4 z 5

Před námi jsou lepší věci než ty, které jsme nechali za námi.

Žena si nemůže vybrat, odkud pochází, ale má plně ve své moci, kým se stane.

Neberte život tak vážně, zkrátka se smějte, protože nakonec je to všechno legrace.

I dobrým lidem se dějí špatně věci. Tak to zkrátka je. Dějí se pořád. Ale je na nás, jestli se v nich po zbytek života utápíme, nebo je přijmeme jako výzvu.

Cesta zpátky neexistuje, musíme kráčet jen dopředu.

Dobré věci potřebuji čas.

Prostředí knih a knihkupectví jsem si moc užila. Příjemný, ale smutný příběh.

Ludmila91
04.05.2024 5 z 5

Nádherný příběh

Joyce24
04.02.2024 5 z 5

Krásný a dojemný příběh. Také bych chtěla mít takovou "Knižní zahradu".

AndreaP.
22.09.2023 5 z 5

Krásná odpočinková kniha z úžasného prostředí, pro knihomoly jak dělaná. Jak už tady bylo napsáno níže, taky jsem měla takový vnitřní pocit u čtení, jako bych už někdy něco takového četla, v tom prostředí byla ... po zapátrání jsem si řekla, možná trošku nádech knihy Knihkupectví ztrát a nálezů. Nicméně skvělá oddechovka, která se mi fakt líbila!

Ishir
22.06.2023 5 z 5

Dojemný příběh, který stojí za přečtení.

zimolka
16.03.2023 4 z 5

Smutný, přesto krásný příběh.

petrabohy
06.03.2023 5 z 5

moc hezká knížka

bookcase
27.12.2022 5 z 5

Naprosto úžasné, nemělo to chybu. Vše krásně propojené, zapadlo to přesně tam, kam mělo. Pokud milujete knížky, Londýn, Lásku nebeskou a Nothing Hill, užijete si i tohle.

babicka_amalka
24.11.2022 3 z 5

nebylo to špatné.... jen jsem při čtení pořád měla pocit, že "....tohle už jsem někde četla...";
:-D

evineckY
09.11.2022 5 z 5

Moc krásný, smutný příběh o obrovské ztrátě, vysněném knihkupectví,
přátelství a lásce. V knize je zmíněno nespočet knih, které jsem nečetla.
Jen je škoda, že život je strašně krátký. Nemůžu vybrat žádný úryvek,
protože bych sem vložila půl knihy.
Doporučuji.