Napečené s láskou

Napečené s láskou https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/221490/bmid_napecene-s-laskou-221490.jpg 5 1 1

Tí, ktorí Adrianu Polákovú poznajú z markízackeho Telerána vedia, že vášnivo rada pečie. Sladkosti od výmyslu sveta, ktoré majú vždy veľký úspech. Kolegovia i televízni fanúšikovia ju často žiadajú o recept. Stávalo sa však, že recept im nestačil a c hceli aj podrobný postup. Preto sa rozhodla, že k svojim 30 najobľúbenejším receptom pridá aj prehľadný foto-postup. Takto ich má šancu rovnako dobre napiecť skúsený kuchár, ako aj úplný začiatočník. V knihe nájdete recepty na koláče, ovocné, krémové , fit, detské . Vychytávkou je kysnuté cesto a ale aj slané pochúťky . Štruktúra knihy je rozdelená podľa náročnosti a ku každému receptu je detailný foto-postup s popisom. Nechýbajú ani dobré tipy a nápady ako si pečenie ešte vylepšiť. V tejto knih e nájdete dezerty, ktoré sú nie len magnetom pre oči, ale ja delikatesou pre maškrtné jazýčky.... celý text

Venezia
27.06.2015 5 z 5

Keby som mala mať len jednu knihu-cukrárku, bola by to táto. Výborné recepty, foto-postupy zvládnu aj úplní amatéri, krásne nafotené koláčiky. Vyskúšala som zatiaľ asi polovicu a všetky chutili výborne.

Obsah:
01/ klasika: jablkový koláč s posýpkou, perník, ríbezľový koláč so snehovou čiapkou, francúzsky hruškový koláč, kysnutý černicový koláč, marhuľový koláč, plnené medovníčky, čerešňový koláč s čokoládou
02/ fit: bábovka z ovsených vločiek, cookies z ovsených vločiek, mrkvový koláč
03/ krémové: kardinálov koláč, kokosovo-kávový koláč, plnené košíčky, jahodové tiramisu, smotanovo-ovocný koláč so želatínou, cheescake, čokoládové mafiny s ricottovým krémom, slovenské tiramisu
04/ detské: lievance s čučoriedkami, čokoládová pena s malinami, citrónové mafiny, čokoládové cookies s malinami
05/ torty: torta Pavlova, najčokoládovejšia torta, tajomstvo fary, tvarohová torta
06/ slané: foccacia, quiche, cookies so sušenými paradajkami
07/ zdobenie: pena, mrkvičky, čokoládové ozdoby, mramor

Kniha Napečené s láskou je v