Námi to končí

Námi to končí https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376534/bmid_nami-to-konci-eNC-376534.jpeg 4 3106 3106

Občas právě ten, kdo nás nejvíc miluje, dovede nejvíc ublížit. Lily to neměla v životě vždycky jednoduché. Ušla ale dlouhou cestu a teď žije v Bostonu a rozjíždí vlastní business. K tomu se ještě seznámila s dokonalým a neskutečně přitažlivým neurochirurgem Rylem. Vypadá to, že jí všechno vychází na jedničku. Ryle je do Lily blázen, pronásledují ho ale traumata z minulosti, kvůli kterým se jejich vztah komplikuje. Když se navíc do Lilyina života vrátí její láska z dětství Atlas, všechno, co si tak důkladně budovala, se začíná rozpadat…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

It Ends With Us , 2016

Nuttelka
05.01.2019 5 z 5

Jsem úplně rozhozená...
Domácí násilí je něco opravdu strašného :-(

Ale nemůžu si pomoct, mé srdce pláče pro Ryleho, proč musí být Ryle takový...
Úžasný, krásný, úspěšný, milující muž, proč se to muselo stát, proč proč proč? Plakala jsem s ním, plakala jsem s Lily, chtěla jsem, aby to dopadlo jinak, aby Ryle byl jiný... (i když jsem asi jediná a opravdu to chápu, proč se tak Lily rozhodla, kéž by takových žen bylo více)...

Colleen ty mi dáváš, ale díky tobě jsem pochopila, jak se takové ženy cítí, jak je to opravdu těžké.
Copak na nás vybalíš příště?

Mišule_11
02.01.2019 5 z 5

Prostě Colleen opět nezklamala! :) Všechno, tak jak má být a nic nechybí!
I přes smutné okamžiky, kdy má člověk chuť si pobrečet, zažije šťastný konec, přesně tak jak si přeje již od samotného začátku..! :)

simona5r
01.01.2019 5 z 5

Kniha se silným poselstvím. Jsem ráda, že skončila přesně tak, jak skončila.

Abnička
27.12.2018 5 z 5

Autorka nezklamala. A dokonce předčila má očekávání! Nádherná kniha ????

lukyli154
27.12.2018 5 z 5

Autorka nezklamala,opět parádní čtení od kterého je těžké se odtrhnout. Knížka co chytne za srdce.

josska
27.12.2018 4 z 5

Asi moje první knížka od autorky a moc se mě líbila.Je to velice čtivé,napínavé a smutné téma a ten doslov mě taky překvapil.....

Julia_pt
20.12.2018 5 z 5

Dechberoucí jako vždycky. Od této autorky nemůžeme čekat snad nic jiného. Vřele doporučuji!

-An-
20.12.2018 5 z 5

Kniha mi zlomila srdce ... tolik jsem snad ještě u žádné knihy nebrečela.

Slezkairis
18.12.2018 5 z 5

Extrémně ubrečená kniha, přestože jsem se s tímto tématem nikdy nesetkala, je tak výborně napsaná, že každou fyzickou bolest cítíte na vlastní kůži. Často jsem přemýšlela co bych udělala já, odpustit nebo opustit?!? Určitě doporučuji!

Sobotikova
16.12.2018 4 z 5

Nahou pravdu ? Knížka byla velmi čtivá, četla jsem ji v kuse až do půl druhé do rána. Popisuje domácí násilí tou lehčí formou ... a pak šťastně žili až zazvonil konec a pohádky je konec, ale od této autorky jsem ani nic jiného nečekala.

pavčape
11.12.2018 2 z 5

Také nesdílím všeobecné nadšení a euforii z knížky. První část byla naprosto hloupá až naivní, červená knihovna pro náctileté. Druhá část knížky se začala ubírat trochu jiným směrem (naštěstí), což její reputaci trochu zachránilo. Ale na téma domácího násilí toho bylo v poslední době napsáno hodně a tahle se neřadí mezi mé top. Je to ovšem pouze můj názor, své čtenáře si jistě najde.

Evka3814
09.12.2018 5 z 5

Autorka kterou mám moc ráda a po přečtení této knihy a hlavně té zápletky si ji nesmírně vážím a smekám. Kniha byla nádherná a o to víc když jsem se dočetla že do toho dala kus svého života. Kéž by to takhle vždy skončilo

Eleanor-ka
01.12.2018 4 z 5

Musím říct, že Colleen má vskutku celkem jednoduché knihy s dosti realistickými mezilidskými vztahy. Řekla bych, že toto je i o něco skutečnějším obrazem dnešní doby, než téma v Odvrácené tváři lásky. Ovšem musím souhlasit s některými komentáři zde, že více jak polovina knihy je psaná typicky jako v každé běžné červené knihovně. Už od samého začátku mě více bavily pasáže s Atlasem, něž-li s Rylem.

Kniha se četla díky jednoduchosti, jakou představuje Colleen, moc hezky, problematika knihy byla taky záživná a díky dobrému konci hodnotím víc než uspokojivě. Jsem ráda, že se z Lily nevyklubala husa. Btw, celkem mě překvapilo, že autorka námět čerpala z vlastních zkušeností.

piliticek
01.12.2018 1 z 5

Naprosto nechápu vysoké hodnocení této knihy. Je napsána tak jednoduše, že i teenager by se asi nudil. Velké téma a tak mizerně a lacině zpracované. To je samá charita, ale všichni hlavní protagonisté žijí nadmíru materiálně a plýtvají. Hlavní hrdinka je stupidní nanynka, která se vždy rozpláče, když je třeba zahrát na city. Ryle je zas pokaždé tak smutný a zhroucený jako nikdy předtím. No vážně, takový brak jsem dlouho nečetla. Dala jsem si závazek, že to dočtu. Ještě že Lily měla hned jiného partnera po ruce a mraky peněz a úspěchů. Jinak by chudák holka zase hned dlouze brečela. Třeba i několik hodin...
Tak tuto autorku už nikdy.

PetraBery
01.12.2018 5 z 5

Autorka má dar psát neuvěřitelně čtivé knihy, které se prostě čtou jedna báseň. Téměř vždy dokáže do příběhu zakomponovat vážné téma, podané čtivou formou. Květinářka Lily, její manžel neurochirurg Ryle a její první láska Atlas jsou stěžejní postavy výborně vystavěného příběhu o tom, že někdy nám nejvíc dokážou ublížit lidé, které nejvíc milujeme. Vysvětlení autorky na konci knihy zvedlo mé hodnocení na plných 5 hvězd.

Pettinka
28.11.2018 5 z 5

Po dlouhé době kniha, která mě opravdu dojala! Krásný příběh. Hlavní hrdinka mi byla hrozně sympatická. I další hrdinové, i když ne všichni měli uplně kladné vlastnosti. K tehle knize se moc ráda vratim!

Denisa31
26.11.2018 5 z 5

Neuvěřitelný. Nemám slov. Tahle kniha se řadí mezi moje nejoblíbenější.

Terka18
22.11.2018 5 z 5

Krásný příběh,autorka mě opět nezklamala. Hodně silný příběh pro mě,až jsem měla chuť občas křičet, co se to děje a jak to Lily může snášet, vždyť to přece nejde. Knížku jsem přečetla za dva dny. Někdo může říct, že je to slaďák, ale zkuste se do toho podívat více do hloubky. Autorka do této knihy dala velký kus sebe a to ani nemusela. Otevřela se celému světu. Až přečtete tak to pochopíte.

Lotka
19.11.2018 2 z 5

Jsem opravdu jedna z mála, kterou kniha neoslovila. Ano, sice bylo v přiběhu silné téma, ale autorka příběh sepsala jako by byl určen pro edici Harlequin... První polovina knihy uplně hloupá, až jsem začala přemýšlet, jestli není určena pro čtenářky kolem 16 let. Pravda, že ke konci se to mírně zlepšilo.

Sisine
19.11.2018 5 z 5

Nádherná kniha,krasne propracované citové rozpoložení postav .opravdu stojí za přečtení