Nalezení

Nalezení
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537508/bmid_nalezeni-663117a22392b.jpg 5 380 380

Policista Tomáš Volf série

< 5. díl

V kanceláři soukromé vyšetřovatelky Evy Černé se objeví zoufalý otec pohřešované Elišky. Dívka způsobila tragédii, utekla a zřejmě si chce ublížit. Rozjíždí se intenzivní pátrání a na místo dorazí i Tomáš Volf, který vyrůstal v nedalekém maloměstě. Vyšetřování však otevírá staré rány místních obyvatel. Tomáš se vrací k létu, které chtěl navždy vytěsnit z paměti. Jenže právě jeho vzpomínky mohou být jedinou šancí k nalezení zmizelé. Čas neúprosně běží.... celý text

Becca_
20.07.2023 2 z 5

Kniha zdaleka nesplnila moje očekávání. Zápletka a především její propojení s minulostí mě nezaujalo. Vlastně to působilo dost nevěrohodně. Další problém mám s výskytem soukromého očka. Dialogy mezi Tomášem a Evou moje hodnocení umocnily. Naivní kniha.

marekB78
12.07.2023 5 z 5

Hodně zajímavá a čtivá kniha. Takže už mám všechno od autora přečtené a musím říct, že kniha od knihy byla stále lepší. Doufám, že to bude pokračovat :)

Kyri
10.07.2023 5 z 5

Moc pěkná detektivka. Taková ta klasická česká: takže vztahy, staré události a spory mezi lidmi, uvěřitelný motiv i zápletka. Pomalejší tempo, ale zároveň napínavé.

Jiparis
02.07.2023 5 z 5

Objevila jsem pro sebe dalšího skvělého, českého autora detektivek. Zajímavé propojení osoby svědka a policisty se mi moc líbilo.

lady78
01.07.2023 5 z 5

Super detektivka, dobře se čte, moc jsem si to užila.

IvcaIva
27.06.2023 5 z 5

Knihu mám zrovna rozečtenou, přivedla a nalákala ma mě k ní moje první přečtená kniha od tohoto autora (Polednice). Čte se výborně, děj je napínavý, odehrává se v prostředí českého maloměsta a jeho okolí, takže si čtenář situaci dokáže dobře představit. na rozuzlení jsem zvědavá, věřím, že to dobře skonči.
Od p.Březiny si určitě přečtu i další knihy!

knihomolkadorfa
12.06.2023 5 z 5

Tak tohle bylo velké překvapení. První knížka od tohoto autora a rozhodně ne poslední. Pěkně vykreslený příběh, hlavní postavy sympatické a uvěřitelné, dobrá četba !

kiraa
29.05.2023 5 z 5

Vkusná česká detektivka, kde zasahuje do vyšetřování policista Tomáš Volf. Zločin se stane v jeho rodné obci a je určitým způsobem provázán s dobou, kdy Volf coby patnáctiletej kluk objeví tělo pohřešované spolužačky. Doporučuji všem, kdo nemají vždy náladu na brutální řezničinu a rozmetaný ostatky po širokým okolí. Možná bych měla nějaký výhrady k autentičnosti vyšetřování, kdy asi nebude úplně běžný, že by soukromý očko zasahovalo do činnosti vyšetrovacího týmu, a polda na dovolený fušoval do mordu mimo svůj rajón. Ale jelikož a prostě to nebylo úplně kýčovitý a ani jednou jsem si u čtení nezívla, oflastruju to pětkou jako vyšitou :)

lidunka1
28.05.2023 4 z 5

Trochu pomalejší rozjezd, ale pak se to četlo výborně. Tři vrstvy vyprávění ještě zvyšují napětí. Moje první knížka od pana Březiny a fakt svižná a čtivá detektivka.

Kanimůra2
24.05.2023 5 z 5

Já jsem si pana Březinu oblíbila a i takhle knížka mě nezklamala. Čte se to moc dobře, doporučuju

petra1213
04.05.2023 5 z 5

Každá nově vydaná kniha od Jiřího Březiny je lepší a lepší. Knihu jsem přečetla jedním dechem a moc si jí užila. Doporučuji!

Lenucha77
01.05.2023 5 z 5

Detektivky pana Březiny mě neskutečně baví.

Ada0004
01.05.2023 4 z 5

Prima detektivka. Moc hezky se četlo . Napínavé milé počtení. Doporučuji.

BaPe895
29.04.2023 2 z 5

Asi půjdu proti proudu, ale příběh mi přišel málo reálný a bez napětí,což je u detektivky dost podstatný faktor.

LadaLil
20.04.2023 5 z 5

Dobra detektivka, jiz druha, kterou jsem od tohoto autora precetla. Pribeh nebyl komplikovany a presto byl napinavy a vtahl me. Mela jsem na pachatele jiny tip, ale i tak se mi kniha velmi libila.

Jahýnek
16.04.2023 5 z 5

Opět výborné čtení, pro mne dokonce z Volfovek ta nejlepší. Skvěle rozložené vyprávění ve dvou časových liniích, uvěřitelné pocity mladého i dospělého T.V. a vykreslení systematické práce kriminalistů a jejich odhodlání, nasazení. K tomu nálada začátku prázdnin na maloměstě a vztah s rodiči.
Jen ta Evina sóloakce mi přišla zbytečná. Ovšem k Evinu charakteru to sedí.
Díky autorovi za použití forenzní genetiky.
100% a doporučuji!

pepa4081
02.04.2023 5 z 5

Po mírném zklamání z předchozí knihy Mizení, jsem nadšený. Zajímavé a hlavně napínavé. Přečteno za den.
Velmi uspokojivé.

mol378
02.04.2023 4 z 5

Fajn detektivka na vikend, ničím nevybočující z rámce ostatnich knih série. Čtivá, svižná, Volf sympaťák, navíc nahlédneme trochu do jeho minulosti. Plasticky vylíčené léto v malém městečku s mládeží u rybníka a nezbytným bufáčem potěší jako návrat do těch dob. Napínavé přiměřeně, uvěřitelné, nepřepísknuté, doporučuji na odreagování.

rimar
30.03.2023 5 z 5

Za mně rozhodně nejlepší díl série a je radost jak se autor každým dílem zlepšuje a pouští se do stále obtížnějšího tématu. Rozhodně doufám že bude pokračovat. Jeho psaní je uvěřitelné a v podstatě jakoby jsme koukali na vyšetřování skutečného případu kde nefunguje prozření Sherlocka Holmse ale je to mravenčí práce kde se pídi po střípcích informací ze kterých pak slouží celý obraz a dopadnou zlosina :-).

Ivana11
25.03.2023 5 z 5

Bylo to výborné, škoda, že nemůžu přidat další hvězdičku.