Nahota na prodej

Nahota na prodej https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75818/nahota-na-prodej-75818.jpg 3 26 5

Příběh známého autora a dvorního reportéra Reflexu Josefa Klímy mluví za vše. Auor přitom vychází ze skutečné události, kterou zpracoval v jedné ze svých reportáží. Mladý novinář se spolu s čechoamerickou studentkou a soukromým detektivem Poldou vydávají na vlastní pěst po stopách zmizelé dívky, která se dostala do nemilosrdných spárů pasáků. Neuniknou ovšem mlýnu bezohledných bílých i barevných mafií, které se pro zisk neštítí ani toho nejhoršího násilí a profitují na vzedmuté vlně prostituce, využívajíce blahovolné nečinnosti strážců zákona.... celý text

Jack Bauer
11.11.2023 2 z 5

Film jsem viděl už hodně dávno a nevím, včem je kniha lepší jak tu mnozí píší, na to jak je kratičká tak mě připadá jak scénář k filmu, naprosto stejné. Více mě zaujal závěr co kamera nevidí.

georginaa
29.03.2023 3 z 5

Mafie, obchod s prostitutkami, zvrhlý sex vyšších členů společností. Policie je podplacená a přivírá oči. Neuvěřitelný snímek, který mě fakt dostal. Nechtěla bych z toho nikdy nic prožít, byla to divná doba a i když to je určitě i dnes, akorát se o tom tolik nemluví, stejně mě v duši trne ta děsivá skutečnost.

vvikingg
15.11.2022 2 z 5

po 20 letech jsem si oživil film , který tehdy docela způsobil rozruch, černí pasáci, skinheads, prostituce, točení pornografie pro západní klientelu, divoké devadesátky, ve filmu se mihne i kontraverzní podnikatel, dnes zesnulý Ivan Jonák. Kniha se dobře četla a řekl bych, že je lepší než film

p.stranska
28.08.2013 2 z 5

ani kniha se moc nepovedla...takový delší příběh z časopisu řekla bych...na dovolené se to ale přečíst dalo :-)

WEIL
13.08.2011 2 z 5

Kniha je lepší než film ten se poněkud nepovedl.

Sám J. Klíma to tak taky viděl.