Nahý vikomt

Nahý vikomt https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93821/bmid_nahy-vikomt-nE2-93821.jpg 4 157 33

Nahá šlechta série

Nový příběh z oblíbené série „nahých šlechticů“ Sally MacKenzie. Čtenáři opět ocení autorčin humor, smysl pro vystižení erotických dobrodružství i napětí při milostném dobývání. Jane Parker-Rothová, veteránka osmi londýnských sezon, zprvu zcela nevinně pomáhá vikomtu Edmundu Smythovi v jeho vyzvědačském úkolu. Starý mládenec Edmund má hlavu plnou starostí – kterých náhle ještě přibude, když se do Jane vášnivě zamiluje...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Naked Viscount , 2010

kacaaba
08.08.2015 5 z 5

Kniha mi přišla zábavná a napínává. Samozřejmě nechyběla ani romantika. Pohodové čtení na večer.

Barbora H
22.03.2015 2 z 5

Jsem po přečtení této knihy poněkud udivená - z počátku se mi zalíbila a děj se pěkně rozvíjel. Že hledali pořád nějakou skicu by mi nevadilo, ale kdyby se tam pořád neopakovalo kde že jsou ty skici schované, tak tam vlastně erotika ani nebyla (nebo jsem si jí fakt nevšimla:-)))), bylo to vlažné, občas srandovní, ale ani tu lásku jsem jim nevěřila - no prostě nejhorší kniha, co jsem za poslední dobu četla - a to jsem se těšila na ostatní nahou šlechtu, neboť toto byla má první kniha z této série - třeba se k ní někdy vrátím a zalíbí se mi.

zp87
26.12.2014 3 z 5

Tak nějak, jak napsala Evaevelína - furt se honí za nějakýma sprostýma soškama, které v penisech ukrývají svitky s ohromným tajemstvím - důkazem - a přitom si spolu sem a tam, tam a sem zablbnou. Poměrně často... a dost "zkušeně " :)
Před pár lety jsem četla první tři knihy série a tehdy jsem z nich byla nadšená, tak jsem si Nahého vikomta koupila. A z něj jsem byla zklamaná. Nebylo to přímo špatné... jen slabší. Asi jsem mezitím přečetla plno jiných knich - z nichž některé byly mnohem lepší. Ovšem teď jsem si znovu půjčila první díl - a ani zdaleka se mi nelíbí jako při prvním čtení... tak nevím.

Miruš
24.10.2014 5 z 5

..erotika, no..

Kessy1990
18.01.2014

Kniha se mi velice líbila. Opět mě moc pobavila a člověk se u toho hodně odpočine. určitě doporučuji.

mariva
11.10.2013 5 z 5

Docela zábavná knížka, nic náročného, ale příjemné odpočinkové čtení.

willovw
10.06.2013 5 z 5

Z celé série naháčů se mi tahle líbila nejvíc :)

Nuttelka
03.05.2013 5 z 5

no néééé, dokonce i nějaká akce se objevila :-))) ale jo, opět jako oddychovka good :-)

Evaevelína
06.02.2013 3 z 5

já nevím mě kniha nenadchla a to mám všechny doma,zbývá přečíst už jen dvě a pak celou šlechtu prodám.Kniha mi připadala trapná. Do půlky se honěj za nějakým sprostým svitkem,který se ukrývá v penisech sochy Pan.Líbaček osahávaček je tam dost..dokonce dojde i na odpannění Jane..Ona poctivá s dobrým or..sexem on zkušený a raz,dva hotovo.Jane tam požije pekelný nápoj a svého Edmunda v kočáře úplně vyždíme.Dala jsem tři hvězdy,odpad to není..asi čtu hodně a mám s čím srovnávat.

ajaja
06.02.2013

Právě jsem dočetla.HEZKÁ KNIHA.

tina.38
04.04.2012 5 z 5

Kniha je prostě super jako všechny předchozí díly mám je všechny a už se těším na Nahého krále.Jen si říkám koho spisovatelka vysvlékne příště.

Nadík
11.01.2012 5 z 5

Právě dočítám,krásná:-)))

Mikeila
10.01.2012 5 z 5

Zase hezká knížka. Hezky se rozvíjel děj.Moc hezká

romance historické romance

Sally MacKenzie