Nahý vévoda

Nahý vévoda https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28233/bmid_nahy-vevoda-3ie-28233.jpg 4 239 41

Nahá šlechta série

1. díl série Naked Nobility - Nahá šlechta Nahý vévoda je první příběh z volné série historických romancí z pera americké autorky Sally MacKenzie. Sarah Hamiltonová přijíždí do Anglie po smrti svého otce. Otcovým posledním přáním bylo, aby se vrátila do své vlasti. Přijíždí ke svému strýci, ale ten je bohužel už několik let mrtvý a zbyl jen její bratranec Robert. Po svém příjezdu se setkává v hostinci s Jamesem, vévodou z Alvordu, který ji najde ve svém pokoji a ve své posteli. Kniha je plná zvratů, dobrodružství a prostoupená erotickým jiskřením a humorem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Naked Duke , 2005

nani_nka
07.09.2017 1 z 5

Kniha sľubuje zvraty, dobrodružstvo, erotické iskrenie a humor. Na prvých 30 stranách toto všetko nájdete, potom tam nájdete niečo iné - nudu.

karamelka57
06.09.2017 4 z 5

James sympaťák.... pekná kniha....

jitka7
23.07.2017 3 z 5

Tenhle díl se mi líbil nejvíc. A tak jsem šla číst dál a tam už to bylo trošku horší a horší. Přišlo mi to pak všechno tak nějak skoro stejné. Ale těmhle hlavním hrdinům jsem fandila.

avalonek
07.02.2017 3 z 5

Pěkná oddechovka..Hezky se to čte,postavy jsou milé a příběh a nějaký pěkný děj..

ptavichripkaa
18.08.2016 5 z 5

Náhodou jsem si tuto knihu donesla z knihovny a překvapivě se dobře četla. Vtipná, romantická knížka se zápletkou. Líbila se mi.

Karolína18
22.05.2016 2 z 5

Nevím, proč má kniha tak vysoké hodnocení. Je to jen další podprůměrný příběh tohoto ražení.
Vtipné mi připadalo akorát, když Sarah netušila hned v počátku knihy, jestli může být těhotná nebo ne. Děj sice hezky plynul, ale jeho předvídatelnost mě uchránila od jakéhokoli překvapení nebo hlubšího položení se do příběhu. V krizové situaci bych možná sáhla po dalším dílu, ale nemyslím si, že bych někdy přečetla všechny ostatní knihy na světě.

kacaaba
01.08.2015 5 z 5

Mě se to líbilo, další historická romance na klidný večer. Bylo to i vtipné, dokonce jsem se přistihla, jak se směju nahlas.

Barbora H
31.05.2015 3 z 5

Tak ani tato kniha z "naháčů" nebyla z mého pohledu nic moc... Nějak postrádám od autorky to pravé jiskření a lepší procítění děje...

Liliana82
16.05.2015 4 z 5

Autorka opět nezklamala, i když musím říct, že je to jedna z jejích slabších knih. Ale beru to tak, že je to první z volné série a byl to vlastně jen takový rozjezd.:-)

LilianaFalcon
20.04.2015 1 z 5

Nemůžu si pomoct, ale já se prostě hrozně nudila. Postavy neslané nemastné a nic se tam nedělo.
Neprokousala jsem se ani do půlky.

havrmoni
18.01.2015 4 z 5

Taková čistá romantika. Pro chvíle odpočinku - proč ne. Jdu do toho s tím,že vím co čtu a nečekám víc. :-)

zp87
27.12.2014 3 z 5

Jsem z toho taková rozpačitá... Nahého vévodu jsem četla už někdy před čtyřmi lety a tehdy se mi kniha strašně moc líbila. Nutno ale dodat, že to bylo v době, kdy jsem se k tomuto druhu literatury teprve čerstvě dostala. Byla to tedy jedna z mých prvních historických romancí. A tehdy jsem si řekla, že si celou sérii přečtu ještě jednou (tehdy jsem ze série "Nahý" přečetla jen asi první tři díly).
Teď se mi Nahý vévoda dostal pod ruce po druhé... a teda - docela nic moc. Ani ten humor mi už nepřišel tak vtipný jako tehdy. A to jsem si vůbec nepamatovala děj (jen začátek) - takže to "mohlo být jako poprvé" - ale nebylo. I toho jiskření tam mohlo být více. Kromě roztomilého hlavního hrdiny Jamese, který odmítající hrdinku stále oslovoval "lásko/miláčku" přestože jej Sarah stále od sebe odháněla tomu chybělo více šťávy...
Ale rozhodně to není nudná nebo zlá kniha.

Věřím, že kdyby se mi náhodou dostal po pár letech opět do rukou, nepoznám podle děje, že už jsem jej četla dvakrát.

adrianna0305
15.07.2014 1 z 5

Tohle čtení pro babičky jsem četla co desátý řádek a stačilo :(

Kessy1990
04.01.2014

kniha se mi velice líbila, nechybělo tam napětí romantika i vášeň. V této knize jsem se i hodně zasmála.

gabca007
06.11.2013 3 z 5

Nemůžu říct,že by to bylo nějak špatné, místy jsem se i pobavila, ale můžu říct určitě, že další knihy této série vyhledávat nebudu.

Nuttelka
14.04.2013 5 z 5

velmi příjemné pohodové čtení... mám doma už celou sérii, takže budu postupně louskat :-)

Senza Jenka
29.03.2013 2 z 5

Kostrbaté, natažené. Zápletka jasná od prvních stránek. Padouch zbytečně prvoplánově padouchovatý. Na druhou stranu vtip to úplně nepostrádá, ale je to slabý průměr.

Majulinek
06.03.2013 5 z 5

Román se mi zalíbil, líbilo se mi zde popsané napětí, zvraty a samozřejmě i romance.

tina.38
04.04.2012 5 z 5

Kniha se mi moc líbila je romantická a přitom psaná s humorem.

Mikeila
10.01.2012 5 z 5

Knihy z této série se mi moc líbí. Knížka je plná dobrodružství a plná zvratů. Moc hezká.

milostné romány romance historické romance

Sally MacKenzie
americká, 1955