Na útěku

Na útěku https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/4312/bmid_na-uteku-wAH-4312.jpg 4 41 9

Tajemství, láska, napětí…to vše v novém strhujícím románu oblíbené Iris Johansenové… V marockém El Tariqu se prohání nádherný Pár. Hřebec a klisna, bělouši s modrýma očima, rarita. Právě odtamtud uhání Kilmer se sametovým váčkem, který skrývá tajemství. Ví, že musí ochránit svoji dávnou lásku Grace a její dcerku Frankie před brutálním zabijákem Marvotem, jenž se obě snaží unést. Vystopuje je ranči v Alabamě a první (a zdaleka ne poslední) přestřelka je tu. Kilmer se svým týmem, Grace a Frankie prchají, ale nikde nejsou zdaleka v bezpečí. Do hry je zapojena i CIA a v jejích řadách bezectný zrádce. Co mají všichni společného s Párem? Nechte se překvapit, autorka to tají téměř až do posledních kapitol knihy. Snad můžeme prozradit, že Grace je skvělá cvičitelka koní…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Columbus (ČR)

On the run , 2006

levap
28.02.2020 5 z 5

Kniha se moc líbila,rozhodně jsem se u ní nenudila byla super akční za mě plný počet hvězdiček

helenkan
03.10.2016 5 z 5

Moc se mi to líbilo.

alexis818
06.09.2015 5 z 5

Po dlouhé době jsem sáhla po této autorce a opět jsem se přesvědčila,že její knihy stojí za to.Doporučuji.

Laf
15.04.2014 4 z 5

Pěkné a napínavé čtení. Pohodovka, která se rychle čte :-)

kneslova
08.04.2014 4 z 5

Nevím proč zrovna tato spisovatelka, ale knihy od ní se mi prostě čtou skvěle, bezvadné oddechovky, i když žádná hodnotná literatura to není. Ale nenudíte se, má to spád, padouchy a sexy hlavní hrdiny ...

michalka S.
23.08.2013 4 z 5

Kniha byla zajima.Hlavne se mi libylo prostředí kde se dej odehraval (na ranči s konmi)

Kodetka
29.04.2013 5 z 5

Určitě knihu musím ohodnotit kladně. Milý příběh z prostředí koní. Román z příjemnou zápletkou, kde vše dopadne jak má. Lehčí čtení. :-)

ivule85
19.10.2012 5 z 5

knížka stojí za přečtení :-)

asam
30.11.-0001 4 z 5

Napínavé,oddechové čtení, vhodné na léto k vodě.

Iris Johansen
americká, 1938