Cena vítězství

Cena vítězství https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153294/na-jizdarne-cena-vitezstvi-153294.jpg 4 17 8

Na jízdárně série

< 2. díl

Georgie si na škole vybudovala jistou pozici, přesto konkurence a rivalita mezi studenty pokračují. Pak Georgie dostane pozvání do rodinného sídla spolužáka Jamese, ke kterému od počátku chová něžné city. Netuší, čeho se na návštěvě během prázdnin dočká. Brzy se ukáže, že soupeření a touha zvítězit dokážou poničit i nově vzniklá přátelství. Zdroj : www.alpress.cz... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Alpress

Pony Club Rivals - Showjumpers“ , 2010

simca9342
14.02.2024 5 z 5

Přečteno před lety .

Příběh o přátelství, koních a tragédii v minulosti.
Hodnocení celé série: Georgie před lety po nehodě na závodech zemře mamka. Georgie se ale svých koňských snů nevzdá a trénuje na závod. Když ji jeden nevyjde dostane druhou šanci. Studovat na mezinárodní soukromé internátní škole byl vždy její sen. Zvládne se s někým skamáradit a kromě zavedených pravidel soukromé školy vydrží přísný trénink, aby se dostala do kurzu jezdectví máminy kamarádky? A dokáže minulost a touha po zlatém poháru zničit kamarádství a vztah?

Lovehorses365
13.01.2024 5 z 5

Uuužasný! Dokonalý! Nejlepší! Ješte lepšííí! Prostě megaaaaaaaa!
Aaaaaaaaaa!
Ten konec.
A samozrejme Ryley.
(milujuuu)

Knihomolka506
30.07.2021 5 z 5

Koně, koně a opět koně
Hodnocení knih:
George si chce splnit svůj sen . Nejen sobě samé, ale hlavně mamince, která se toho bohuźel nedožila.
Krasný příběh na pokračování o lásce ke zvířatům a o tom, kam daleko sahají naše hranice .

Klaruš21
16.06.2017 2 z 5

Kniha je vtipně napsaná, to se musí nechat. Ale jinak mě osobně moc nezaujala. Děj takový...mdlý? A celkově zdlouhavé popisování.
Možná však byla chyba na mé straně, protože momentálně nesnášim úzké knihy a tahle k nim patří. Za mě bohužel jen dvě hvězdy z pěti... :(

emajda
09.12.2016

moc bych chtěla další díly oba jsem přečetla za den nedokázala jsem od toho odtrhnout oči:-D

kobylahappy
29.10.2014

Hezká kniha:-D

zuzuky56
12.10.2014 5 z 5

Moc pěkná, doufám, že bude i další díl.

Linu
17.08.2013 5 z 5

Moc se mi líbila. Koupila jsem si první díl, jelikož to byla novinka a hned jsem si musela koupit i dvojku!

příběhy o koních

Stacy Gregg