Mýty a legendy v komiksech: Řecko, Řím a Egypt

Mýty a legendy v komiksech: Řecko, Řím a Egypt https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/149484/mid_myty-a-legendy-v-komiksech-recko-ri-lNV-149484.png 4 11 2

Shone R., West D., Jeffrey D. Unikátní soubor nejznámějších legend z oblasti starověkého Řecka, Říma a Egypta, plný udatných mytických hrdinů, nebezpečných bájných bytostí a nesmrtelných mocných bohů, kde jsou jednotlivé dobrodružné příběhy zpracovány do atraktivní podoby kreslených komiksů. Ponořte se do magického světa starověkých legend a spolu s jejich hrdiny prožijte devět strhujících dobrodružství! Kniha obsahuje následující mýty a legendy: ŘECKO Iásón a Argonauti • Ikaros • Héraklovy úkoly ŘÍM Aineiás a jeho putování • Romulus a Remus • Horatius a most EGYPT Příběh boha Rea • Usir a Eset • Souboj Hóra se Sutechem... celý text

Komiksy Mytologie Pro děti a mládež
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Graphic Mythology (Greek Myths, Roman Myths, Egyptian Myths) , 2006

Broukodrak
08.04.2019 5 z 5

Jsou to báje o bozích a hrdinech, kteří nejčastěji bojují. Vhodné pro lidi, co mají rádi boje. Moc se mi ty příběhy líbily, znala jsem příběh o Ikarovi, bylo to ale hodně zkrácené a akční.

Kleo326
08.02.2013 5 z 5

Díky téhle knížce jsem si zamilovala komiksy Pěkně napsaná, určitě se k ní zase někdy vrátím

mýty a legendy antika starověk

Autoři knihy

Rob Shone