Muž na vlastní stopě

Muž na vlastní stopě https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/3253/bmid_muz-na-vlastni-stope-VZB-3253.jpg 4 26 7

Ivan Kraus ve své nové povídkové sbírce, která navazuje předchozí knihy Muž pod vlastním dohledem a Muž za vlastním rohem, znovu potvrzuje svou pověst vynikajícího humoristy a satirika. Je jedním z mála autorů tohoto žánru v současné české literatuře, který si svými knihami vydobyl už před lety neutuchající zájem čtenářů.

maryzka
22.05.2018 2 z 5

Docela je kniha odpočinková. Jinak po čtení této knihy jsem chtěla zvolat : Kam zmizeli noviny ,, Halo na sobotu. ( nebo jak se jmenovali). Docela se tam povídky hodili

wimpzk
11.03.2018 3 z 5

Místy velmi vtipné fejetony či mini povídky, bohužel často hodící se dle mého názoru spíše do novin než do knihy. Přesto jako celek drží pohromadě a jako oddechové čtení k pousmání nad paradoxy každodenního života lze jen doporučit.

ecila13
10.09.2017 3 z 5

Inteligentní, vtipný, prostě Ivan Kraus.
(Více mě ale baví jeho rodinné historky. Ty jsou dokonalé).

zuzak07
20.12.2015 3 z 5

Jedna ze slabších knih od Krause. Zábavnější jsou ty s rodinnými příběhy než ty politické.

xxtom
25.03.2015 5 z 5

Pohodová zábavná knížka, klasický Ivan Kraus.

Verrrunka
07.04.2014 4 z 5

Zábavné, nenáročné čtení, ale ještě jsem Krausovi nepřišla 100% na chuť.

Malin
18.07.2013

Geniální, geniální. Humorista, kterej mi svým postojem ke světu mluví z duše. Chci další.