Muž, který vycházel z hrobu

Muž, který vycházel z hrobu https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46904/muz-ktery-vychazel-z-hrobu-46904.jpg 4 30 8

Detektivní román ze současnosti, v němž kriminalisté pátrají po vrahovi starších žen. Major Bohuslav, který je členem pražské kriminálky a odborníkem na sexuální zločiny, řeší složitý případ násilníka, který si za oběti vybírá starší ženy. I když je psychopat odhalen, jeden případ zůstává stále nedořešen a kriminalisté musí vyvinout veškerý důvtip k odhalení zločinu... celý text

baji42
11.09.2023 3 z 5

Podle názvu jsem čekala trochu horor, ale vyklubala se z toho průměrná tuzemská detektivka. Až při čtení jsem si uvědomila, že jsem příběh kdysi viděla i zfilmovaný.

babystar
15.07.2023 4 z 5

Podle dějové posloupnosti by toto měl být první příběh ze série s kriminalisty Bohuslavem a Mazancovou. Příběh o tom, že se nevyplatí věřit lidem, protože i ti, co ti mají pomáhat, tě mohou zradit a člověk zahnaný do kouta může i vraždit. Mimo detektivní zápletku se dozvíme i něco ze soukromí detektivů.

rafan65
14.06.2023 4 z 5

Další případ majora Bohuslava je opět poklidná a pěkná detektivka. Kdysi jsem viděl filmovou verzi ale nemohl jsem si uvědomit jaké je rozuzlení případu. Takže jsem si knihu užíval až do samotného konce. Tyto knihy mám moc rád, čtou se krásně, prostě stará dobrá česká detektivka.

ivoiro
19.08.2022 5 z 5

Ko, jo, příjemně jsem si u knížky oddechl. V hlavě se mi u čtení řítí filmová podoba s Vilmou Cibulkovou a Janem Kanyzou v hlavních rolích.

akcive11
07.04.2022 2 z 5

Kniha nenadchne, ani neurazí. Zařadila bych jí mezi ty slabší.

ninano
08.08.2021 4 z 5

Celkem slušná tuzemská detektivka, u jejíhož čtení jsem byla bohužel trochu ovlivněna filmovou podobou. Název knihy je ale zavádějící a slibuje trochu hororovou atmosféru...

konicekbily
12.12.2018 4 z 5

Povedená zápletka, poměrně dobře zpracovaná - dokonce byl s touto zápletkou prý uveden televizní detektivní film, ten jsem neviděl -, s poněkud dle mne zbytečně navíc přidělanými odbočkami ze soukromého života hlavních vyšetřovatelů.

Godzila.007
01.06.2014 5 z 5

Napínavá detektivka, a to jak v knize, tak ve filmovém zpracování.