Muž, který se nechtěl vrátit domů

Muž, který se nechtěl vrátit domů https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389638/bmid_muz-ktery-se-nechtel-vratit-domu-afg-389638.jpg 4 30 8

Úspěšného manažera Valdemara Vagena provází podivné nehody a náhody. Jednoho dne ho při cestě do práce na kole srazí elektromobil. Aby se po nehodě zotavil, dostane naordinován pobyt v nemocnici. Starají se tam o něj s velkou péčí, má stálý přísun jídla i skvělou společnost, především laskavé sestřičky a holubici Palomu. Náhle se mu nechce zpátky do práce ani domů. Navíc brzy začne pronikat do zákulisí provozu nemocniční budovy a odhalovat nečekaná tajemství!... celý text

Literatura světová Humor Romány
Vydáno: , Plus

Mannen som ikke ville hjem , 2014

terezarath
21.12.2023 3 z 5

Tohle bylo hrozně zvláštní. Ten nápad se mi líbil, bylo to originální, jenže to zpracování bych ohodnotila jako meh. Hlavní linie příběhu ještě dobrý, ostatní příběhy (jejichž smysl se vám objasní až na konci) mi přišly trochu zbytečný.

MarNe
28.04.2023 3 z 5

Asi jsem očekávala něco jiného. Každopádně bych nezařadila knížku pod hlavičku humor. Spíše neveselé místy rozvláčné čtení, občas humorná nadsázka. I když v nemocnici se může dít cokoliv a osudy lidí jsou různé. Ale kdo z nás by dobrovolně protahoval pobyt v nemocnici.

TheDoll
11.02.2023 4 z 5

Knížku jsem přečetla už v červenci 2022, ale vracím se. Protože je neuvěřitelné, jak mi knížka utkvěla v paměti. Byla opravdu originální a čtivá.

furt_kofein
29.11.2022 3 z 5

Zezačátku smutný příběh, který se překlenul v neotřelou podívanou. Občas jsem byl jen zaražený, že o tom hlavním tolik autor nepíše, ale té omáčky je tam ažaž. Kniha mě ale z převážné většiny bavila.

asam
18.08.2022 4 z 5

Zajímavé, vtipné, originální námět

kika 13
29.12.2019 3 z 5

Tak nevím opravdu mě to moc zábavné nepřišlo.Spíše smutný příběh.

magnolia
28.02.2019 3 z 5

Takové posmutněle veselé čtení s notnou dávkou nadsázky. Neumím se totiž vcítit do někoho, kdo si přeje zůstat v nemocnici déle než je nutné (i když v této byly opravdu neobyčejně hodné sestřičky i lékaři) a ještě tomu ze všech sil pomáhá a dělá pro to doslova psí kusy. Ale tak to autor vymyslel a není to jen o tom. Spíš mi vadilo takové vláčné (až nudné) vypravování, a také přidávání dalších osob a jejich osudů mohlo být lépe zpracováno. Nejlepší byl asi Rafan. Čekala jsem od knížky něco jiného, ale třeba někoho pobaví více.

katicaj
25.11.2018 5 z 5

oddechová, vtipná kniha se zajímavým námětem.

humor

Autorovy knížky

Roger Pihl
norská, 1954
2018  72%Muž, který se nechtěl vrátit domů

Kniha Muž, který se nechtěl vrátit domů je v