Murphyho zákony o církvi

Murphyho zákony o církvi https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112292/murphyho-zakony-o-cirkvi-112292.jpg 4 10 3

Druhé rozšířené vydání humorně pojaté knížky ukazuje, jak známé a vtipné Murphyho zákony fungují také v církvi. Chce to mít jen oteřené oči a smysl pro humor a životní paradoxy. Autor přitom osvědčuje i svou dobrou znalost církevního prostředí. Kdo se asi skrývá pod tímto pseudonymem?

harry9603
27.01.2024 4 z 5

Humor v knize je vhodnej hlavně pro katolíky, nebo pro někoho, kdo je trochu seznámen s děním v katolické církvi. Klasickýho ateistu asi kniha moc nepobaví... Mám ji doma! Bohužel, autor vynechal i témata jako sex, sčítání lidu, gayové, antikoncepce, budoucnost katolické církve, papežství, jiné ne/křesťanské církve, církevní restituce, celibát, mariánská úcta, uctívání svatých a různá taková, s nimiž by mohlo býti mnoho legrace! Autor se víceméně věnuje hlavně různým lidským vlastnostem. Existuje i rozšířené vydání knihy z roku 2023, ale popravdě je rozšířené jenom málo a obsahuje asi jen jednu novou kapitolu.

Snovač
21.09.2014 4 z 5

Když o tom tak přemýšlím, je to asi jedna z nejupřímnějších a nejmoudřejších knih, jaké kdy byly o naší drahé církvi napsány. :))

lady
29.04.2013 5 z 5

Velmi se mi líbí ilustrace. Na přední straně je napsáno(myslím): "já vám dám farní radu! církev není žádná demokracie"
proto jak asi všichni tušíme,je to velká dávka humoru.

humor Murphyho zákony

2007  84%Murphyho zákony o církvi
2002  90%A přece se točí...