Moje (tak trochu) dočasná chůva

Moje (tak trochu) dočasná chůva https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504339/bmid_moje-tak-trochu-docasna-chuva-r94-504339.jpg 4 225 225

Nebudu o chůvě vilně smýšlet. Je tu jen na přechodnou dobu. Chvilkový výkyv v mém životě. Ale na druhou stranu to je také vůbec první člověk, kterého si můj syn oblíbil, což je fakt něco. Nový plán: Nedovolím abych se na chůvu příliš upnul. Vždycky jsem byl ten typ člověka, kterému nevadilo měnit plány. Přizpůsobivost je klíčem k úspěchu. Takže jsem se musel přizpůsobit tomu, že na mě každý večer, když jsem dorazil domů, čekala krásná žena. Samozřejmě dočasně. Můj syn si zaslouží něco lepšího než jen něco přechodného. Ale nebudu před ním propagovat vyhlídku na šťastnou, úplnou rodinu, když vím, že by ten vztah nemusel vydržet. Protože i přes nevinné, velké oči a okouzlující rozpačitost by chůva dopadla stejně jako ostatní. Našla by si důvod, proč odejít. Všechny to udělaly. Takže udělám poslední úpravu plánu. Ano, možná mi hlavou vířily nevhodné myšlenky ohledně chůvy. Ale rozhodně se do ní nezamiluju. A pokud ano, budu to popírat, dokud mi nezamrzne chladné, mrtvé srdce.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

My (Mostly) Temporary Nanny , 2020

Mamka_cte
07.03.2023 5 z 5

Tak tohle byla zase jízda. Furt jsem se smála, nebo chichotala jako malá holka.

Třetí díl série Můj tak trochu komický románek. Za mě nejlepší díl! Slupla jsem ho jako malinu, pěkně rozžhavenou malinu.

Strašně mě bavily lumpárny Bena a Griffa. Dodávali tomu super atmosféru. Dokázali se navzájem uzdravit a jít po všech starostech dál.

A Nola a Jack? Totální telátka. Úžasná dvojka, které nechybělo vzrušení a jiskra. Nejlepší pár z těch tří dílů.

Kniha je super oddechovka. Obsahuje dost sexuálních scén, hodně humoru, trochu napětí a nakonec samozřejmě šťastný konec.

Tohle se autorce fakt povedlo! Bomba!

Dellphi
05.03.2023 3 z 5

Tentokrát mě to moc nebavilo.

Hatshepsut
04.03.2023 5 z 5

Nenáročné odpočinkové čtení, žádný román spíše vtipná povídka, ale kdo má tuto autorku rád, bude spokojený. Je to prostě romantická komedie, která mile pobaví. Lehký až potřeštěný humor a několik bláznivých lidiček vám zpříjemní den a naladí úsměv na tváři.

Ralemo
27.02.2023 5 z 5

Asi nejlepší díl z celé série, škoda, že tyto knihy jsou tak krátké. Každopádně od začátku vás kniha vtáhne do děje a nepustí, skvělé propojení s předchozími díly, velice čtivý příběh s klasickou zápletkou- najatá chůva a sexy osamělý otec, v této podobě sexy hráč baseballu a nejlepší nadhazovač ligy. Kdo by odolal? Líbilo se mi spojení dvou malých hrdinů, jak se vzájemně ovlivňovali a oba se měnili k lepšímu. Zajímavý zápletka s hezkým koncem. :)

nina3905
26.02.2023 4 z 5

Nenarocna romantikuš oddychovka, zatial najlepsia z celej serie.

Ivuska.09
26.02.2023 3 z 5

Potřebovala jsem oddechový příběh, tak jsem zvolila pokračování série od Penelope Bloom. Dostala jsem přesně to, co jsem čekala. Žádné intelektuální čtení to není, ale pobavíte se a odpočinete si.

Ešína
25.02.2023 4 z 5

Třetí díl okolo Rose Athletics se mi líbil o něco víc než předchozí. Hlavně dvojka Ben a Griff.. Ti dva tomu dodali ten správný vtip. Líbilo se mi, že Jack vždy myslel na Bena a jak Nola byla přiměřeně potrhlá. Těším se, co za další novou sérii nám autorka přinese.

lenka8922
25.02.2023 5 z 5

Za mě nejlepší kniha od této autorky.

Emma27
17.02.2023 5 z 5

Kniha se mi líbila,víc než předchozí díl.

Ellinek
12.02.2023 5 z 5

K mému vlastnímu překvapení za mě třetí díl předčil ten první, který mě bavil nejvíc. Ale já u Bena a Griffa tak moc nasmála! I u Noly. Tohle byla přesně ta správná, milá potřeštěnost, která tam není na sílu našroubovaná. Četla jsem v práci a několikrát jsem se modlila, aby mě nikdo nepřepadl, protože jsem se zrovna smála a nešlo to zastavit. Ano, autorka sice jede po stejné šabloně, takže Damon a Chris jsou takoví Bruce a William z Objektů touhy, ale tihle dva mi sedli mnohem více a situace v každém díle krásně dokreslovali, nebylo to jako pěst na oko. A Jack s Nolou byli prostě dokonalí. No ale nejvíc asi ti kluci, ti to tam vážně zabíjeli. Bylo to příjemné, milé, vtipné, svižně se to četlo a za ani ne den bylo hotovo. Tahle série se za mě povedla mnohem více než Objekty touhy, až mě mrzí, že jsme na konci. Partička kolem Rose Athletics si mě získala.