Můj pes, můj guru

Můj pes, můj guru https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354872/bmid_muj-pes-muj-guru-Kuc-354872.jpg 3 23 4

Pokud jste někdy měli domácího mazlíčka, určitě se vám alespoň jednou v životě stalo, že jste se vrátili po špatném dni domů a řekli jste mu: „Chtěl bych být tebou. Ty jsi vždycky tak šťastný!“ Na základě této úvahy strávil autor nějaký čas studiem Skottiho, obdivuhodného špringršpaněla s cílem dopátrat se několika jednoduchých pravidel, která bychom od zvířat mohli převzít a pokusit se tak žít šťastnější život. Autor nás v knize bere na cestu osvícení, inspirovanou psem, který se svým jednoduchým a naplněným životem stal pro autora životním učitelem a guru. Odhalte pozoruhodně snadné životní principy, které nám mohou všem prospět.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Omega

My Dog, My Guru: A Dog's Principles for a Happier Life! , 2016

JointlieKat94
14.10.2021 3 z 5

Tak tohle bylo asi padesátiminutový zklamání, velká škoda a mrzí mě tak nízké hodnocení, ale nedalo se jinak.

Autor mě nakrknul už na začátku, kdy popisoval, jak někomu odlákal psa a zmizel. Jasný, chtěl nějak začít, ale tohle?

Pejska jsme měli, milovala jsem jí, ale už tu není a tak tu knihu asi nedokážu docenit.. je hezké, že je autor takový optimista, a i je hezké, jak je to potom psané (za to taky ty tři hvězdičky).. ale.
Nelíbilo se mi citování z bible (no pardon, ale kdybych chtěla, tak si někde najdu zkrácenou verzi a jedu.. ale takhle?).
Tak moc se mi ani nelíbilo podání toho všeho, asi znám spoustu lepších knih.. vcelku mi to prostě nesedlo. Zlatá, a má milovaná, série Dalajlamova kočka.

crazyslunicko
03.01.2020 3 z 5

Od knihy jsem dostala přesně to, co jsem očekávala. Kniha je napsaná optimismem a velkou dávkou psí motivace. Myslím, že tuto knihu pochopí pouze ten, kdo má doma psa a má s ním velmi dobrý vztah. Celou dobu jsem se při čtení usmívala :)

karolina0346
23.07.2018 3 z 5

Čekala jsem, že to bude něco víc, něco zajímavého a více o životě psů.
Toto je jen další odpad v podobě rádoby motivačních knih... jen s motivem psů.
Kecy v kleci.
Nedoporučuji.

Falda
01.11.2017 4 z 5

Čekala jsem něco trošku jiného a čekala jsem toho víc. Ale i tak kniha zaujala a líbila se.

Autorovy knížky

2017  67%Můj pes, můj guru

Kniha Můj pes, můj guru je v