Mrazivé léto

Mrazivé léto https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136822/mrazive-leto-136822.jpg 4 247 61

V jihošpanělském městečku Marbella si patnáctiletá Lyra připadá jako v ráji. Až do chvíle, kdy zmizí její spolužačka Pia. Lyra se rozhodne přijít tomuto záhadnému zmizení na kloub. Nedlouho poté je Pia nalezena mrtvá a z letní idylky se stává zlý sen. Lyře se zdá, že se její matka chová divně. Navíc je přesvědčená, že zahlédla svou sestru, která zahynula již před deseti lety. Co jí matka tají? Jaká děsivá tajemství měla zůstat navždy skryta? ... celý text

Literatura světová Thrillery Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Sommerfrost , 2010

annie6935
03.08.2015 5 z 5

některé části nudné a kniha celkem krátká, jinak docela dobrá kniha..místy i napínavá

janet1234
28.03.2015 3 z 5

V celku dobra knizka v nekterych castek nudna a moc kratka.

Nagadir
12.02.2015 2 z 5

Velmi předvídatelný děj, naivní a hloupá hrdinka. Jediný klad je pak ten, že je to tak krátké, takže vás to k smrti neunudí...
Hodnocení: 4/10

Attia
20.10.2014 3 z 5

Klidně se budu hádat za to, že to není thriller! Ačkoliv tu a tam slabé náznaky byly, nemůžu tuhle knihu zařadit do žánru thriller. Kniha nic moc... Dost mě zklamala. A hlavně ta předvídatelnost...

vlkove
11.10.2014 3 z 5

Kniha nebyla špatná, byla průměrná, je krátká, děj se odvíjí v rychlém tempu. Mám jen jednu poznámku tato kniha určitě není Thriller. :)

eloušek
01.09.2014 4 z 5

nebylo to špatné ale na této serie mě štve to že pokaždý to vyvrcholí stejně vždycky je stejný nebo podobný konec

tinka99
05.08.2014 5 z 5

Knihu jsem měla půjčenou před několika lety a to jsem ji po pár kapitolách vrátila, protože mě nebavila...ale když jsem si přečetla ze stejné edice jinou knihu, začala mě tahle znovu přitahovat a tak když jsem ji viděla v knihovně, okamžitě jsem po ní sáhla......a jsem za to fakticky ráda, protože kniha byla fakt super!Rozhodně stojí za přečtení:-)

Scarycrowie
28.06.2014 2 z 5

Knihu mám stále rozečtenou, už nejméně týden, do čtení se musím opravdu až nutit a mám co dělat, abych ji neodložila. Thriller to tedy opravdu není, spíše oddechová četba na prázdniny pro desetileté děti. Vytáčí mě, jak spisovatelka neustále opakuje jména v dialozích. Že si máme dávat pozor na opakování slov jsme se učili asi v 6. třídě a jeden by čekal, že si na to paní spisovatelka ve 40 letech bude dávat pozor.
Ale nechci tuto knihu nikomu znechucovat, jen vás varuji, že od jistého věku vám to bude připadat příliš dětinské na to, aby se vám to mohlo líbit a čtení jste si alespoň trochu užili.

Janiss
23.03.2014 3 z 5

Dobrá knížka, rychle se přečte a zajímavá zápletka.

Prim.
15.03.2014 3 z 5

Je to fakt napínavá kniha, byla zajímavá.

Roselunda 1928
23.02.2014 4 z 5

Asi ne muů typ knih, ale dost pěkné.

Natalie M.
24.11.2013 4 z 5

byla to moc hezká knížka vřele doporučuji, bylo tam napětí, akce a vše co má v detektivce být

herotabe53
19.10.2013 4 z 5

I když mám mnohem radši romantiku, tak napětí je také fajn. A v téhle knížce ho bylo dost!:)
Byla to má první kniha od této autorky a myslím, že si půjčím další knížku od ní :).

Apathe
22.09.2013 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Byla napínavá, s docela nečekaným závěrem. Velice se mi líbila.

Čoko
17.08.2013 4 z 5

Pěkná a napínavá kniha. I když v půlce knihy mi docvaklo kdo je vrah :)

Adele02
25.07.2013 5 z 5

Na detektivky jsem nikdy nebyla, ale musím uznat, že tahle kniha byla skvělá. Na skutečného vraha bych to nikdy netipla, myslela jsem si to o někom jiném :) Doporučuju všem.

Katie46
07.05.2013 4 z 5

L

Esko*
29.04.2013 4 z 5

Podle mě dobrá kniha, dobře se to četlo a konec by mě taky nenapadl, teda... možná až u těch posledních kapitol jsem si říkala, že je s tím chlapem něco hodně v nepořádku :D.

kleria
14.02.2013 4 z 5

Moc pěkná kniha, jenom ten konec mě překvapil :).

Janamarie
05.01.2013 5 z 5

Kniha je určena pro děti a mládež. Přečetla jsem ji jedním dechem! Pro dospívající dívky bude velice zajímavá, napínavá, čtivá a poučná... Budu doporučovat! Janamarie

Manuela Martini
německá, 1963