Možná jednou

Sydney žila v dokonalém světě – dobrá škola, práce, skvělá kámoška i úžasný přítel. Jenže pak zjistí, že její přítel ji podvádí a nádherná bublina perfektní idylky praskne. Naštěstí je tu záhadný soused a jeho hudba, který dá Sydney novou naději. Ale psát písně, stejně jako žít vlastní život, není nikdy snadné…

http://www.databazeknih.cz/images_books/33_/337291/mozna-jednou-SR1-337291.jpg 4.825

Maybe Someday (2014)

Vydáno:, Yoli

keiko33
včera

Krasny, preciteny pribeh, ktory vas chyti za srdce. Tato spisovatelka to asi ani inak nevie, ale prave tymto je jej tvorba vynimocna.

Aléda

Tak to mě dostalo. Uf..
Milé, dojemné, nádherně napsané a úžasně upřímné. Přečteno na jeden zátah. Colleen Hoover to opět dokázala. Nemůžu uvěřit, že někdo dokáže napsat něco tak dokonalého. Prostě "romanťárna" jak má být.
PS: Ty bonusové písničky k tomu...MILUJU!!!

barca8336
předevčírem

Četla jsem už dávno v angličtině, ale díky téhle knížce jsem si autorku zamilovala. Opravdu tohle patří mezi TOP knížky. Určitě doporučuji všem.

Katka313
předevčírem

Konecne vysla!!! Jedna z nejdojemnejsich a nejkrasnejsich knizek co znam.

Kaculman

čtěte ji!!!!!!!!!!!!

Babouš

Dokonalost. A to říkám jako člověk, který není cílová skupina téhle knihy. Autorka píše opravdu výborně, příběh je silný, postavy takové, že byste se do nich zamilovali, kdybyste je potkali na ulici...

Pinklady

Tuhle autorku prostě nejde nemilovat! Po přečtení knihy jsem přes slzy skoro ani neviděla a jen co jsem se "vzpamatovala", chtěla jsem ji začít číst znovu. Tohle se Colleen Hoover povedlo - zastávám názor, že jde o její nejlepší knihu! Pokud se na tuto knihu chystáte, opravdu si zařiďte volno - neodtrhnete se od ní! Mám doma sešit, kam si zapisuji různé pasáže, které mě v knihách nějak oslovily. V případě této knihy nemohu vypsat nic, jelikož bych ji musela opsat celou.
Celková propracovanost knihy mě opravdu dostala. Postavy, děj, hudba, která byla pro tuhle knihu stvořena... Hlavní hrdiny nelze nemilovat. Ty jejich osobnosti, co jsou schopni obětovat, jak se vyvíjí. Chtěla bych je mít ve svém životě. Chtěla bych mít ve svém životě přítele, jako je Ridge a chtěla bych mít ve svém životě kamarádku, jako je Sydney. A ta hudba, ten popis hudby... Řekněme si to na rovinu, nikdy by nás nenapadlo takhle o hudbě uvažovat. Po přečtení této knihy přehodnocuji své smýšlení o hudbě. Po přečtení této knihy přehodnocuji asi vše! Určitě doporučuji přečíst, pokud máte rádi YA literaturu.

blonďatá.luc

Máte zrovna dnes málo času a chcete jen něco rozečíst? Tak tuto knihu odložte na jindy, jinak budete muset měnit plány. Až do poslední stránky nejde odložit a pak ji jen člověk drží v ruce a nedokáže se odpoutat, vlastně ani nechce. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí až je jednomu líto, že je ve svém skutečném životě nemá, a city, které z knihy vystupují, tou nejkratší cestou putují přímo do čtenářova srdce. Úžasně napsaná kniha, která se vám postará o nezapomenutelný čtenářský zážitek ♥

Nebraska

Příběh, který překvapí. Postavy, které si zamilujete. Hudba, která vznikla pro tuhle knížku. Dohromady skvělý mix ♥
Pro mě stále #1 od Colleen.

lusesita

Podle mě je to od Coleen nejlepší kniha, kterou zatím napsala. Tak děkuju vydavatelství, že vyslyseli moji prosbu a knihu vydali. Je prostě úžasná.

Nikaa1

Zda chci napsat nějaký komentář, musím si urovnat myšlenky.

Nemyslela jsem si, že nějaká další kniha od Colleen bude lepší než Bez naděje. Zatraceně, ale tohle? Nečekala jsem to. Ani jsem nečekala, že soundtrack bude tak ÚŽASNÝ. Možná jsem tuhle knihu právě přečetla, ale tenhle krásný soundtrack budu poslouchat ještě dlouho.

Takhle kniha je VŠECHNO. Nezvládnu ani trošku popsat tuhle knihu. Také nezvládnu psát o klukovi, který hrál na kytaru naproti Sydney. Ridge.

Postavy - úžasné! Děj - úžasný! Soundtrack - úžasný!

Tuhle knihu jsem si plně vychutnala a užila. Můj bože, já Colleen miluju.

MILUJU.