Mozkocvična

Mozkocvična https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487447/bmid_mozkocvicna-IZM-487447.jpg 5 3 3

Každému se jistě někdy stalo, že zapomněl na důležitou schůzku v nabitém diáři, jméno bratrance svojí bývalé přítelkyně nebo šestnáctou položku z nákupního seznamu. To je vcelku normální a děje se to nám všem. Zbystřit bychom ovšem měli ve chvíli, kdy v paměti marně lovíme adresu našeho domova, a nejen že si nepamatujeme, co máme koupit, ale často ani nevíme, jestli jsme měli zamířit do trafiky pro voňavý tabák, nebo si zajít do lékárny a nechat si zabalit veškerou ginkgo bilobu, kterou zde mají. Kniha je plná cvičení na krátkodobou i dlouhodobou paměť, fantazii, slovní zásobu a chybět by neměla ani u vás doma.... celý text

Doubravka1975
12.04.2024 5 z 5

Další skvělý díl k procvičování naší myslivny, určené pro všechny věkové kategorie. Opět na konci nechybí správné řešení pro kontrolu :):)
Doporučuji

Imor
27.12.2022 5 z 5

Určitě je to kniha, která by opravdu doma neměla chybět. Dobrá cvičení jak na krátkodobou, tak i dlouhodobou paměť. Myslím si, že kniha není jen pro starší generaci, ale určitě dokáže pobavit i tam kde jsou děti.

2022  100%Mozkocvična
2020  96%Dobrá myslivna