Motýlik

Motýlik https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33176/motylik-33176.jpg 4 25 5

Táto knižka sa zrodila vďaka internetu. V r. 2000 bol tento text umiestnený na stránke vydavateľstva Enigma a stal sa mediálne známy ako 1. slovenská e-kniha. Na sieti bola elektronická verzia prístupná 7 rokov a za ten čas si ju stiahli tisíce návštevníkov zo Slovenska i z Čiech. Priaznivé, až nadšené reakcie čitateľov (niektoré z nich sú na zadnej strane obálky) vydavateľov podnietili k vydaniu tejto novely v klasickej knižnej verzii. Príbeh z prostredia mladých narkomanov sa odohráva prevažne v uliciach Trenčína.... celý text

E.T.007
29.04.2023 3 z 5

Jednohubka z prostredia narkomanov, ktorá však nie je ničím výnimočná. Prečítať sa dá, ale nezanechá vo vás nejaký hlbší dojem - aspoň vo mne nezanechala.

ivana1975
17.10.2017 5 z 5

mne sa tato kniha velmi pacila, je pisana zaujimavou formou a musim sa priznat, aj som si trosku poplakala.

Freak
29.12.2015 1 z 5

Čechizmy a primitívny jazyk, akým je kniha napísaná (z častého použitia prechodníkov som levitoval) znížili - inak celkom dobrý - príbeh z ktorého by sa dalo vyťažiť oveľa viac. Prišlo mi to ako nepodarená slovenská kópia My deti zo stanice ZOO.

Azizi
14.03.2015 1 z 5

Čítala som túto knižku už relatívne dávno na základe množstva odporúčaní na internete, ale teda ja osobne ten ošiaľ nechápem. Nepáčilo sa mi, ako bola kniha napísaná. Ako reprodukcia smutného ľudského príbehu OK, ale literárnu hodnotu v tom žiaľ ja osobne veľmi nevidím.

frukeška
13.10.2013 5 z 5