Monty Python's Flying Circus – Nic než slova 2.

Monty Python's Flying Circus – Nic než slova 2. https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80286/bmid_monty-python-s-flying-circus-nic-ne-dfA-80286.jpg 5 27 3

Druhý svazek knižního vydání filmových scénářů televizních skečů slavné skupiny britských komiků. Nabízí skeče plné absurdního humoru, slovních hříček, dvojsmyslných narážek a satirických šlehů. Kniha přesvědčivě dokládá, že humor Monty Pythonů je skvělé vychutnat i v knižní podobě.

Literatura světová Humor
Vydáno: , Argo

Just the Words 2.

ozzak
09.04.2021 5 z 5

klasika Britského humoru

DennisMoore
20.12.2015 5 z 5

Na téhle druhé knize je pro mě obzvlášť zajímavá jedna věc - jsou v ní totiž scénáře čtvrté série Létajícího cirkusu, na níž se už John Cleese prakticky nepodílel (herecky vůbec, scenáristicky minimálně - zbylo po něm jen několik nápadů) a přestože mi zfilmované díly této řady připadají citelně slabší než vše z předchozích sérií, u jejich literární podoby se královsky bavím.

SPimy
03.01.2013 4 z 5

Scénáře televizních skečů Létajícího cirkusu Monty Pythonů. Zakoupila jsem nadšeně v době, kdy byl problém sehnat přímo jejich filmovou podobu. Dnes už trochu nechápu, lepší si pustit skeče než si je jen číst. Dvojka je o něco slabší než jednička. Skeče jsou méně sourodé a hůře se čtou.

Monty Python

Autoři knihy