Malá čarodejka Molly

Malá čarodejka Molly
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269780/mid_mala-carodejka-molly-Jwg-269780.jpg 5 58 58

Molly Moonová série

Molly trávi svoje neveselé detstvo v sirotinci. Je odstrkovaná, nespravodlivo trestaná a najmä neobľúbená. Keď jej jediný kamarát Rocky odíde k adoptívnym rodičom, ostáva celkom sama. Náhoda však nečakane zmení celý jej ďalší život. Veľká stará kniha o hypnotizme, ktorú nájde v knižnici, jej umožní objaviť v sebe nadprirodzené, priam zázračné schopnosti. Pomocou nich sa jej podarí ovládať nielen zvieratá, ale aj ľudí a ľahko prekonávať prekážky. A tak sa Mollin svet začína meniť... Kniha o malej Molly zaujala mladých čitateľov v rôznych krajinách sveta a vyšla vo viac ako 23 svetových jazykoch. Napätie, zaujímavé a nečakané zvraty, navyše poučenie a zábava, to všetko sprevádza príbeh Molly Mesiačikovej.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Aktuell

Molly Moon’s Incredible Book of Hypnotism , 2002

mia.com
26.01.2019 4 z 5

Knihu jsem jako malá měla ráda a teď jsem po ní sáhla kvůli čtenářské výzvě. Bavila mě zase, příběh je nejen pro děti zajímavý a taky poučný. Mimochodem jsem vždycky zbožňovala obálku.

niki-chan
14.05.2016 5 z 5

Jeden z nejlepších příběhů, co jsem četla. A dodnes se k ní ráda vracím

Lablynt
21.09.2014 5 z 5

Tahle kniha je nepopsatelně úžasná... Nevím, co říct. :-)

Annie G.
06.09.2014

Skvělý originální příběh. Kniha se mi moc líbila a určitě doporučuji

SaDiablo
30.03.2013 5 z 5

Bylo mi deset a byla to knížka, do které jsem se doslova zažrala a neodložila, dokud jsem ji nedočetla. V průběhu dalšího roku jsem ji četla znovu asi dvakrát a tuším, že ji doma pořád někde mám.

Issis
19.02.2013 5 z 5

Tuto knihu jsem četla hned několikrát a nikdy neváhám si ji přečíst znova i teď, když jsem starší. Moc hezky a čtivě napsáno.

mautina7
29.01.2013 5 z 5

Bez váhání nejlepší kniha mého dětství, přečetla sem jí několikrát, vždy jsem děj velmi prožívala s hlavní hrdinkou. Na chvíle strávené s touto knihou vzpomínám často a ráda :)

Nefi
10.01.2013 4 z 5

Tuto knihu jsem četla někdy ve třinácti letech. Pamatuji si, že jsem se jí ze začátku musela vcelku prokousávat, ale pak mě děj chytl a já četla jako o život. I dodnes si pamatuju hrubý děj a knihu mohu mladým čtenářům jedině doporučit

Vlocka
16.07.2012 5 z 5

Tuhle knihu jsem četla už dávno a dokonce dvakrát a pamatuji si ji dodnes. Krásně se četla, měla zajímavou zápletku a byla hrozně dojemná. Určitě stojí za přečtení! :)