Moje zoubky

Moje zoubky https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364573/bmid_moje-zoubky-BoC-364573.jpg 5 4 4

Tato milá interaktivní knížka pomůže dětem pochopit, jak probíhá výměna zubů, jak zoubky vypadají, ale hlavně jak o ně správně pečovat, aby byly zdravé. V přední obálce je uložena malá krabička, která dětem poslouží k uchování mléčných zoubků. Mohou si ji stejně jako tuto knížku schovat na památku!

Vydáno: , Junior (ČR)

M-arta
17.12.2017 4 z 5

Téhle si mezi naučnými knížkami cením opravdu dost, přestože po estetické stránce mi až tak 100% nesedí - bezva teoretická průprava, kterou je fajn s dětmi absolvovat ještě před první výměnou mléčných zubů. Vše výborně promyšlené, názorné, hravé, takže dítko pak přijde o první zoubek s patřičnou hrdostí a dobrou představou, co se to děje, proč a jak...
V knížce je spousta rozkrývaček, hýbátek, modelů, dokonce i plechová krabička na uskladnění prvních zoubků - nakonec - čert vem to, že z mého pohledu vytvořil ilustrátor v jakémsi pominutí smyslů všem dětičkám v knize opravdu obzvlášť ošklivé a nesympatické pusinky - knížka je jinak parádní.