Moje sváteční pečení

Moje sváteční pečení https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450965/bmid_moje-svatecni-peceni-Jow-450965.jpg 4 25 6

Stylové recepty, nádherné fotografie, nečekané chutě. Pečte s populárním českým cukrářem! Přemýšlíte, jak dodat svátečnímu pečení jiskru? Zkuste tentokrát rozvonět svou kuchyni trochu jinak! V šedesáti unikátních receptech inspirovaných dětstvím, zážitky z cest i aktuálními světovými trendy vám ukážu, jak z klasického cukroví udělat něco výjimečného. Podělím se s vámi také o své tajné tipy, takže společně zvládneme cukrařinu špičkové úrovně přímo u vás doma. Pojďme se do toho pustit – sladce, s láskou a společně!... celý text

JancaMia
25.07.2023 4 z 5

Krásná cukrářská kuchařka, kterou jsem si dlouho přála plná krásných receptů.

Doubravka1975
16.06.2023 4 z 5

Další krásná, inspirativní kniha plná receptů. Nemůžu pochopit, že stačily 4 dny k upečení a nafocení všech 60 receptů. Kniha je věnována sestřičce Zuzce.
- Udělejte mně i sobě radost a pečte.
S láskou, samozdřejmě
A tohle z knihy a každého receptu přímo sálá

LadyCotton
26.09.2022 3 z 5

Na prohlížení je to moc pěkná knížka. Velmi milým překvapením byl třeba recept na vaječný likér. Fotopostupy super. Ale samotné recepty jsou jeden max. 2 odstavce a ještě ve stylu: 50 g vajec/pečte v předehřáté troubě dozlatova (takže nic pro začátečníky).

Renca.ch
10.07.2022 5 z 5

Skvěle zpracovaná kuchařka, jasně popsaný postup i s krásně nafocenými fotkami, je vidět že pan Maršálek dělá cukrařinu srdcem, myslím, že každý se může inspirovat nebo vybrat z knihy recept,který ho zaujme nebo se dozví o světových dezertech.

zpychova
06.10.2021 5 z 5

dostala jsem knížku k Vánocům a mnohokrát mi od té doby přišla vhod! Recepty jsou skvělé, přehledné, navíc neotřelé;) pan Maršálka mám ráda a ráda jeho kuchařku doporučuji!

pocketka
13.02.2021 3 z 5

Jak jen ohodnotit kuchařku? Je to velmi individuální, někomu se recepty trefí do chutě někomu ne. Pana Maršálka mám velmi ráda, i to samozřejmě ovlivňuje mé hodnocení. Oceňuji krásné fotografie, jasný postup, dostupné ingredience. Já osobně si ale vyberu z kuchařky pouze tři recepty, ostatní mě neoslovily.

cukroví moučníky kuchařské recepty

Josef Maršálek
česká, 1982
2019  84%Péct, milovat a žít
2020  81%Moderní česká cukrařina
2022  89%Čas na pečení
2022  94%Kynuté
2020  83%Moje sváteční pečení

Kniha Moje sváteční pečení je v