Moderní indická kuchařka

Moderní indická kuchařka https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373747/bmid_moderni-indicka-kucharka-fSY-373747.jpg 4 5 5

Indická kuchyně je pestrá, barevná a plná exotických chutí a koření. Když ucítíte její charakteristickou vůni, začnou se vám zaručeně sbíhat slinky na jazyku. S pomocí Nitishi Patelové, uznávané šéfkuchařky indického původu, můžete orientální kuchyňská kouzla zvládnout i vy. Nitishiny recepty vycházejí z tradičních indických receptur, ale jsou uzpůsobeny moderním způsobům přípravy, takže i bez speciálních postupů dosáhnete lahodných výsledků. Nechte se zlákat různorodými kari, grilovanými jehněčími kotletami, pálivým vindaloo, mughalským kuřetem na šafránu, pečenými masala bramborami nebo slaďoučkou panna cottou s čajem Darjeeling. Podlehněte kouzlu domácích indických jídel a zpestřete svůj jídelníček neobvyklými chuťovými zážitky.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , CPress

My Modern Indian Kitchen

BuchtaMaková
08.05.2019 5 z 5

Nejdříve jsem měla jen půjčenou od kamarádky, ale musela jsi si také pořídit. Bezvadná. Moc doporučuji.

tereza1198
02.05.2019

Úžasné zpracování. Moc hezké fotky. Měla jsem chuť ohryzat stránky. Přísady opět náročnější na sehnání, ale určitě něco zkusím. Plus jsou stránky o koření a vzpomínky na rodinu a vznik některých receptů.

J.books
10.08.2018 5 z 5

Nejlepší indická kuchařka, vřele doporučuji, skvělé recepty

Indie kuchařky národní jídla indická kuchyně

Autorovy knížky

2018  80%Moderní indická kuchařka