Nečekaní hosté

Nečekaní hosté https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395788/bmid_misa-a-jeji-mali-pacienti-necekani--2xR-395788.jpg 4 13 13

Poznejte Míšu, sympatickou sedmiletou holčičku, která vede veterinární kliniku. Míša má velké tajemství – rozumí řeči zvířat, a tak přesně ví, co malé pacienty trápí. S poskytováním první pomoci jí vždy pomáhá její nejlepší kamarád pejsek Pupík. Doktorka Míša v nových příbězích opět pomáhá svým malým pacientům, tentokrát se seznámíme se zraněnou sovičkou, kulhavým hříbátkem a nemocným pejskem. Pomůže Míša zvířátkům? Který výjimečný host ji navštíví? To všechno se dozvíš z těchto milých vyprávění.... celý text

yellow
30.03.2024 5 z 5

Tohle byla paráda. Tříletou dceru to tak zaujalo, že při čtení ani nepípla. Budeme muset zkusit sehnat další díly.

annes
10.03.2020 4 z 5

Stejně nadšená jako z jedničky, jen už mi trochu vadí zdrobněliny - zvířátka, holčička, atd. ale rozumím je to pro píďata ;-))

jasmína
22.05.2019 5 z 5

Krásná kniha doprovázená pestrou ilustrací (krásně namalované), a hned se bude v Knihovně pídit po 1.díle, protože včera tento půjčený a už dočtený, jak dcerku zaujal.