Minutová omluva - 4. tajemství Minutového manažera

Minutová omluva - 4. tajemství Minutového manažera https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378987/bmid_minutova-omluva-4-tajemstvi-minutov-1Ib-378987.jpg 4 7 7

Další přírůstek do celosvětově fenomenálně úspěšné řady Minutový manažer od Kena Blancharda tentokrát učí čtenáře, jak přijmout zodpovědnost za své chyby. Minutový manažer již představil svá tři tajemství managementu v knize Minutový manažer v praxi. Čtvrté tajemství představuje koncept, který, pokud je stoprocentně dodržován, je jedním z nejúčinnějších opatření, jak zlepšit morálka zaměstnanců. Blanchard učí čtenáře krok za krokem, jak přijmout zodpovědnost za své chyby a vypořádat se s následky špatných rozhodnutí i eventuálními škodami, aniž by to poškodilo fungování a integritu firmy i kolektivu.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Omega

The 4th Secret of the One Minute Manager : A Powerful Way to Make Things Better , 2014

Margherita_N
11.11.2019 3 z 5

Upřímná omluva je důležitá. Jak už tady ale bylo napsáno v komentářích níže, věnovat tomuto sdělení celou knížku, byť útlou, snad ani nebylo potřeba - omílá se tam dokola jedno a totéž.

Veth
16.07.2019 2 z 5

Osobně jsem byl z knížky zklamaný.
Možná jsem ji nepochopil, ale řešit upřimnost omluvy celou, byť malou knížku je divné.
Trochu mi to připomíná má studentská léta, kde jsem jednu myšlenku rozmázl na tři strany.

Stanas513
21.03.2019 5 z 5

Kdybych ještě chodila do práce, asi bych byla hodně frustrovaná z hýčkání obrovského ega všech vyšších manažerů. Ti by se měli co učit! Takhle si říkám, že já to musím zvládnout sama vůči ostatním. Omluva je moc důležitá.

janulka1310
05.01.2019 4 z 5

Téma minutové omluvy je opravdu velmi důležité a skvěle podané. Mně osobně trochu vadí obecné pojmenování postav jako Mladý muž, Prezident apod. Jinak super.

Ttammarra
11.12.2018 5 z 5

Krásný poučný příběh. Opět kniha, kterou by si měl přečíst každý. Doporučuji ;)