Pohádka o Opuštěněti

Pohádka o Opuštěněti https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232349/bmid_pohadka-o-opusteneti-F8e-232349.jpg 5 17 4

Mikroliška série

Veršovaná pohádka o opuštěném štěněti a jeho šťastných koncích. V knize uvedeno chybné ISBN 978-80-86471-51-8.

broskev28
18.04.2023 5 z 5

Mikroliška je moje krevní skupina. A zjevně nejen moje - děti i rodiče v naší knihovně mají moc rádi tu jedinou, kterou doposud máme, a sice Kolalu petřínskou Jany Šrámkové. Teď se mi podařilo koupit dalších asi sedm knížeček a už se těším, kolika malým čenářům udělám radost.
Veršovaná pohádka Robina Krále je opravdu superkrátká - na rozdíl od většiny ostatních knížeček této edice tady opravdu najdete stěží deset krátkých vět. Ale jsou to věty tuze jímavé a hlavně: tady boduje především ten skvělý nápad! Kresby Nikoly Logosové jsem taky napoprvé nestrávila, ale postupně docházím k názoru, že být tam Milerovy zvonečky, divizny a psí boudy, nehodily by se tam. Zato divizna na poslední straně, ta se mi líbí převelice!

yellowbanna
17.06.2018 5 z 5

Dcerka dostala knížku na rozloučenou se školním rokem ve školce. Přečetly jsme ji ten samý den a i když nejprve tvrdila, že se jí nelíbí - přeci jen, ilustrace Nikoly Lagosové nejsou v zářivých barvách, jsou spíše snové a rozhodně ne prvoplánové - u čtení básničky se smála a příběh ji opravdu bavil. Edice mikroliška je super, nápadité a chytré knížky do kapsy :-)

AnežkaČ.
14.10.2017 5 z 5

Krásný, milý a srozumitelný příběh. Knížka je malá a lehká, využíváme na cesty, k lékaři. Cena je vyšší, ale vyplatí se to.

maxicos
06.03.2015 5 z 5

Skvělá dětská miniknížka. Jsem rád, že se na trhu stále častěji objevují chytré a vkusné knihy pro nejmenší. Kéž by jednou převálcovaly tu nechutnou 3D hrůzu, která v současné době převažuje.