Noční bojovník

Noční bojovník https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45869/nocni-bojovnik-45869.jpg 4 65 12

Midnight Bay série

1. díl

Midnight Bay Series - 1. díl Eve Andersenová má svých starostí nad hlavu - je po rozvodu zklamaná světem, stará se o nemocnou maminku a potřebuje sehnat peníze, aby přežily. Rozhodně není připravena přijímat pomoc od záhadného krásného cizince, který se náhle objevil v jejich malém městečku a shodou okolností koupil jejich farmu. Kenzie Gregor je natolik okouzlující a bohatý muž, že se Eve zdá výjimečný až podezřele. Jak neuvěřitelnou minulost má za sebou její nový pan domácí si však neumí představit...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Moonlight Warrior , 2009

Jája92
30.03.2024 5 z 5

Nemůžu než jinak a dát knížce plné hodnocení. Čtení mě po celou dobu bavilo, rozesmávalo, bylo tam přesně to, co bych od odpočinkové a romantické četby očekávala.
I když je jasné, jak kniha skončí, vůbec mi to nevadilo ba naopak. Dialogy super. Propojení moderní doby a magie vskutku zajímavá volba. A co si budeme povídat, mužští hrdinové vystřihnutí, jak z dívčích snů :-)
Sem tam se objevil překlep v textu, ale za ten autorka nemůže. Skvěle připraveno na další díl s Maddy a Williamem, leč se ho v češtině nejspíš nedočkáme...

kacenka6144
01.09.2021 5 z 5

Bavila jsem se. Souboj mezi Kenzim a Eve neztrácel humor. Je škoda, že nejsou přeloženy další díly téhle série, protože je autorka napsala. Ale třeba to ještě někoho napadne. Těším se na příběh Willliama a Maddy.

renulkam
26.04.2021 4 z 5

(SPOILER) Knížka mi utíkala, nenašla jsem tam pasáže do kterých bych se musela nutit. A musím říct, že tady mi ani nevadila magie jako na konci serie Pine Creek Highlander. To jak klidně Eve vzala vše okolo Kenzieho mě překvapilo. Cestování časem, kouzla, draci - nad vším snadno mávla rukou. Kenzie byl takové zlatíčko, možná až moc. Líbilo se mi jejich postupné sbližování, praštěná kamarádka Maddy i Wiliam. Jen ty napínavé zápletky stále neumí autorka lépe rozepsat. Jak vlastně vypadá boj vodního víru a muže s mečem? Ale celkově to bylo pohodové čtení a pokud bude pokračování, určitě se na něj vrhnu.

Evka3814
08.05.2019 5 z 5

Moc pěkná a čtivá kniha. Líbila se mi hned od začátku a když jsem četla autorky zakončení o to víc jsem si knihy cenila,jelikož do toho dala vzpomínky že všeho života. Opravdu krásná kniha,škoda že není přeloženo pokračování:(

alekis
12.11.2018 5 z 5

Celá série Highlander od Janet Chapman, ke které já osobně řadím i Nočního bojovníka a proto poslední hodnocení píšu sem (při jeho čtení jsem měla dojem, že se otevírají vrátka k dalšímu dílu - či možná už je napsán?), je moc hezká, čtivá, přesně taková, jaká má být správná romantika. Kluci jsou prostě třída: urostlí, silní, hezcí, výkonní - po všech stránkách, a zářivě charakterní. Holky jsou moc krásné, též charakterní, a mají dalších XXXL kladů. Prostě, poklady. Pominu to cestování časem, místy opakovaně. To nemůžu ohodnotit, protože jen tak tvrdit že něco nejde, protože experti! a vědci! to říkají, si netroufám. Každopádně to je osvěžující. I magie, převtělování a tak. Takže mohu celou sérii klidně doporučit. Hodnotit to jako celek, dala bych 85 - 90%. Autorka dodržela (snad až na jeden moment, nebo se i tady možná pletu) časovou posloupnost, všechny postavy a děje perfektně navazují, řekla bych, že po této stránce je to dokonalé. Jenom to neustálé poklepávání a líbání na špičku nosu to kazí! Drahá Janet, to je prostě děs! Vlasy zastrkované za ucho, toho tam je dost málo, ale to olizování a oslintávání frňáků a bouchání do nich, to je prostě hrůza! Jinak ale: u mně dobrý! Piš dál! Těším se moc! :-)

Lea1
24.06.2018 5 z 5

Nádhera!!!

Zuzuli026
11.06.2018 5 z 5

Podľa mňa je to bomba autorka.Pri žiadnej z jej kníh som sa nenudila.Najradšej mám jéj série o bojovníkoch.Za mňa môžem odporučiť všetkými desiatimi.Radím ju medzi moje top autorky a rada sa k jej knihám vraciam.

luckaj
25.11.2017 5 z 5

Janet Chapman je moje oblíbená autorka. Série Highlanders si mi moc líbila a tak jsem se dala i do Midnight Bay. Noční bojovník byl super, líbí se mi tak kombinace současnosti a minulosti.

havrmoni
10.02.2017 5 z 5

Je to pokračování Highlander,ale je před Zázračný slunovrat,protože tady je Camry ještě svobodná. Škoda,že není pokračování,William byl zajímavý,ostatně jako všechny muži v podání této autorky. Moc pěkné.

danca044
18.12.2012 1 z 5

Kniha mě zklamala. Janet Chapmanová není má oblíbená spisovatelka.

taikatalvi
31.08.2012 5 z 5

Zabavila som sa :D Drak, Highlander z 11. storočia, divný mních pojedajúci koláče, žena ktorá nevie čo chce, ďalšie sexuchtivé ženy...Výsledok- táto kniha :D

Shakespeare
03.05.2012

volné pokračovní mužů ze středověku

Janet Chapman
americká, 1956 - 2017