Mickeyho vánoční koleda

Mickeyho vánoční koleda https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113711/mickeyho-vanocni-koleda-113711.jpg 4 19 5

Pověstný londýnský lakomec Ebenezer Scrooge, známý jako Skrblík, neuznává vánoce. Jen horko těžko povolí svému zaměstnanci půl dne volna na štědrovečerní hostinu. Ale stane se zázrak. Ze starého, mrzutého lakomce se přes noc stane milý dobrák. Kdo způsobil tuto zázračnou změnu? Tři moudří duchové, kterří Skrblíka během sváteční noci navštívili a ukázakli mu bídný osud všech lakomců.... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Disney's Mickey's Christmas Carol: Based on a Christmas Carol , 1992

Calinda
26.01.2024 5 z 5

Četla jsem v dětství a pamatuji si dvě emoce - nadšení i smutek zároveň.

klaraj093
24.01.2022 4 z 5

Vánoční koleda v trochu jiném podání. Četla jsem ji jako dítě. Jako milovník Disney ji dávám plný počet.

Adýsek69
18.03.2021 5 z 5

Měla jsem tuhle knížku doma jako malá a nikdy jsem ji nepřečetla. Když mi jí nedávno dovezli rodiče pro moji tříletou dceru úplně jsem se do ní zbláznila. Až nyní jsem si uvědomila co to vlastně je a jak mám hrozně ráda film s Jimem Carreym a během jednoho odpoledne jsem jí dceři celou přečetla.

petula6056
15.01.2018

Já zbožňuju tuhle knihu jako malá sem ji dostala a četla ji dokola.. Jsem ráda že ikdyž se mi kniha ztratila sem mohla mit minulý rok možnost a s velkym usilim ji znovu sehnala.. samo i filmová verze jak kreslená tak klasická stojí za to...

omgjako
10.01.2018 5 z 5

Jako děti jsme tuhle knížku měly doma - jedna z těch, co jsem ji nikdy nečetla, jen jsem si prohlížela obrázky... pro mě hrozně nostalgická dnes. Koupila jsem si ji asi po patnácti letech znovu v antikvariátu.
Tenhle příběh mám hrozně ráda - i jako román i jako filmovou verzi... i jako tuhle disneyovskou pohádku.

Vánoce Mickey Mouse

Autorovy knížky

1993  88%Mickeyho vánoční koleda

Kniha Mickeyho vánoční koleda je v