Měj ráda sama sebe

Měj ráda sama sebe https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/218300/mid_mej-rada-sama-sebe-love-yourself-8b1-218300.jpg 4 12 2

Jedná se o druhý projekt autorek, když poprvé se sešly nad projektem Slečny. Projekt Měj ráda sama sebe je inspirován knihou předního polského sociologa Zygmunta Baumana Umění života zabývající se hodnotami jedinců v postmoderní tekuté době. Dita se pod Baumanovým vlivem rozhodla hledat napříč společenským spektrem – od žen ocitajících se aktuálně v krizi, po ženy, které ve svém životě dosáhly jistého postavení – subjektivní odpovědi na otázky týkající se lidského štěstí, životních priorit, ale také přijímání sebe sama. Součástí knihy je rozhovor se Zygmunten Baumanem.... celý text

Literatura česká
Vydáno: , Wo-men

Love Yourself , 2014

amaenium
11.12.2019 5 z 5

Krásná kniha, o krásných ženách, které se buď mají a nebo nemají rády, které se cítí šťastny a naplněny, ale i o těch, které jsou stále na cestě za štěstím. Velmi povedená kniha, která nám ukáže, že za každou ženou (každým) se skrývá přijmutí se a vlastní příběh. Při troše štěstí (!) se pak člověku povede dívat se těmato očima na ženy (lidi) i mimo tuto publikaci.

iluliacross
04.12.2017 5 z 5

Silná kniha, která mě na chvíli zastavila ve spěchu a přinutila mě vyměnit svoje neustále soudící oči za oči, které vidí krásu. Děkuji za to.

osudy žen

Autoři knihy

Barbora Baronová
česká, 1980
Dita Pepe
česká, 1973

Kniha Měj ráda sama sebe je v